Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

da li postoji jedna tema na yumu na kojoj se ljudi na svadjaju i pokusavaju drugima da "otvore oci"?

 

Tema "Zatvaranje ociju u metalu"

 

eo i ink da ne trazis bezveze --  www.yumetal.cnet/forum/dzaba.se=trudis?ljudi<smo

 

uvek ima suprostavljenih stavova ^^

 

Pa to i jeste znacenje foruma (grc. - forum - stvar oko koje se saplicu ideje, prim. prev.)

Edited by Alx_WS

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to je taaaaaaaaako kjuuuut. x)

 

sa nekim društvom sam, mom najboljem ortaku (čiji je omiljeni bend marduk) tražila taj poster i hteli smo da mu docrtamo logo i taj tekst, ali je taj poster svuda bio rasprodan :(

 

inače - ovo je najsmešniji spot ikada. xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Odlican spot grupe M.O.D., koji proziva neke vrlo popularne bendove iz tog vremena :)

 

Da - ima na pocetq ono za Slash-a LOL

Ima ono za glem sa onom perikom...

Ono kada se klate sa onim frizurama - to je KISS - ima jedan bas friz kao Gene Simmons, uvezan gore, a i KISS se tako klate njih troje...

Ima jos malo smejanja glemu, LOL

I ond ao5 slash... msm da sam negde i Slayere uhvatio xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

TOKIO HOTEL mi je omiljena grupa.Znam ih od pocetka njihove popularnosti i znam sve o njima

 

ma ajde tokio hotel je super!obozhavam njihove pesme,jer su glasne i imaju neko znachenje a opet su tako melodichne,a uzgred bill mi se mnoooooogo svidja,dechko je tako cool i sladak je a ni tom ne izgleda losche

 

Fanovima treba pustati Napalm Death ili Krisiun da se malo dozovu pameti

WHO THE HELL?!!!????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palcica-94

A Rammstein je kao normalan! Sve narkoman do narkomana! Ovi iz TH-a i CB-a se bar ne drogiraju,a i meni su slatki. Slusaj,svako ima svoj ukus,ja naprimer MRZIM Rammstein i jos mnoge druge poput njih, jer nemaju pojma o muzici i pevanju,samo se dernjaju ko zivotinje.

 

Rammstein....mene nerviraju.specificni su!a uz to ruzni,matori i nista ih ne razumem(a i ne zelim).

Tokio Hotel...pre nego sto sam cula njihovu muziku,mislila sam:koji luzeri!!!;al onda.....Bill je simpatican(neko mora da privuce paznju-svaki bend ima nekog takvog),a ostali su slatki.

A za muziku ladno mogu da pitam roditelje.ono su stari rokeri,Zapravo,moja mama ih slusa sa mnom(ponekad).E,za Rammstein-a nisam proverila.

 

POZIVAM SVE FANOVE TOKIO HOTEL-A DA MI JE JAVE NA ADRESU

[email protected]

LJUDI VEOMA JE VAZNO! TOKIO HOTEL MOZDA NECE DOCI I MI FANOVI CEMO SVE UCINITI DA DODJU U BEOGRAD! MOLIM VAS JAVI TE SE...MOZETE DA SE JAVITE DO 20.04 JER AKCIJA POCINJE TEK NEKOLIKO DANA KASNIJE...INFORMISACU VAS KADA SE JAVITE...

UNAPRED HVALA!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...