Jump to content

Cavalera Conspiracy


Ultimate Bastich V.2.

Recommended Posts

Иди ти па џарај око оног Грина. Мислим да му се то не би претерано свидело, а не верујем да би волео да будеш у његовој близини кад побесни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican album. produkcija je strava. max je otpevao odlicno, za igora ne treba reci hvale.. :) u svakom slucaju, svidja mi se!

Ti si jedini kojem se album za sada bas dopao :mhihi::pivopije:

Ma ovo je prosek od albuma, a i muzike, ovo ce da mu ide pod odslusaj par puta i zaboravi projekat...

E da i jedina novi stih je onaj never trust an emo kid :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ocekivao posebno dobar album, ali ovo je preterano prosecno.

Jos jedan dokaz kakav je Max mediokritet.

Srednjoskolci bi smislili inventivnije naslove pesama, mogu da mislim kakvi su tekstovi.

Ko posle ovoga bude tvrdio da je Max po bilo cemu ispred Sepulture sa Greenom ne zasluzuje da bude ozbiljno shvacen.

Sepultura bez Maxa jeste slabija nego sa Maxom, ali oni su nastavili da se menjaju i razvijaju.

Ne kopiraju sami sebi i ne vrte se u krug.

Ne dodvoravaju se klincima ili die hard fanaticima.

Ovo je sranje i protracenih 40 minuta zivota i to nekoliko puta verovatno dok jednostavno ne dignemo ruke od preslusavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da sam zadovoljan! Ima par vrlo zanimljivih momenata koji podsecaju na ranije Sepulturine radove, ali to su samo poneke linije u pesmama (naravno, ne svima). Previse sterilno, vec mnogo puta odsvirano... Apsolutno nista novo! Za bubnjevima je mogao biti bilo ko drugi jer od Igora (kakvog ga pamtim iz Sepulturinih dana) nema ni "I", a pojedini rifovi prepakovanih iz Beneath/Arise ere u Soulfly doba me kao velikog fana nikako ne mogu zadovoljiti. Ocekivao sam mnogo vise, ali eto ako nista, lepo je videti bracu opet na okupu sa nadom da ce koncertni repertoar posvetiti vise ranijim zajednickim radovima nego danasnjici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bre album, onako, slusljiv, nisam nesto mnogo ocekivao, pa mi se svidja....Ima par dobrih rifova, ala Sepultura, i onako nije lose...

A sto dolaze na Castle, e to je vec do jaja!Konacno neki meni do jaja bend u poslednjih nekoliko objava....Super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...