Jump to content

Cavalera Conspiracy


Ultimate Bastich V.2.

Recommended Posts

ovo je veoma dobro, mada kao veliki poshtovalac Sepultura familije nisam bash preterano odushevljen, jer sam ocekivao previshe..

u svakom slucaju zanimljiv album, jedva cekam da vidim bracu live na delu kako kidaju na cf-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je bas onakav kakav sam ocekivao – povratak metala s Maxove strane, jer je to sad trendi. Solaze, jebote, otkad ovaj covek to nije imao u ovakvoj formi. Nista narocito, ali makar se vratio normalnom zvuku, ko zna, ako sutra bude u modi speed metal, eto mozda nama novog Arise. Drago mi je sto cu ih videti live, sigurno ce cepati nesto od Sepsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо сам јуче само једну песму са албума, али та песма је закон! Нисам сигуран како се зове, ал покрали су уводни риф од Metallica - Disposable Heroes! :)

Neverlust? :rockdevil::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ovako:)... mada sam ovo vec napisao...

omot je bezveze, ni naslovi pesama nisu nista bolji, mogu da mislim kakvi su tekstovi.

Max je jos na Roots poceo vise da se bavi frazama koje lepo zvuce, a manje tekstovima koji zaista imaju neku tezinu.

U Soulfly je to doveo u par slucajeva do besmisla.

Gomila bombasticnih parola koje ne znace ama bas nista.

 

Igorovo sviranje je potpuno prosecno i trenutno i Dolabela i Mayorga i Nunez mogu da ga pojedu za dorucak.

Igor je znacajniji bubnajar od njih trojice zajedno, ali njega bubanj ocigledno sve manje zanima.

On je uvek imao svoj specifican ton, na ovom albumu je bezlican.

 

Produkcija je profi i budzena i nista vise od toga, ni ukusa ni mirisa:).

Rifovi su Soulfly prosek, ni bolji ni gori, isto vazi i za aranzmane.

 

To da su Sepultura albumi bez Maxa sranje, tesko da je istina, no o ukusima ne vredi raspravljati.

To nisu metal vec hard core albumi koji se naslanjaju na metal.

Sepultura je nastavila svoju evoluciju i nisu se ponavljali poput Maxa koji 10 godina vrti jedno isto.

Nisu se dodvoravali NU metal klincima, a nije mi jasno zasto je to radio kada mu je samo prvi album presao pola miliona komada. Kad covek u zrelim godima resi da se kaci na trendove klinaca to bas i nije za pohvalu, zar ne?

Ocigledno da sa njegovom zenom nema rasprave:).

 

Uporedite Terrorize sa Cavaleri C. albuma i Crown & Milter sa Dante XXI?

Cija stvar je upecaltjivija?

 

Dark Ark i Ultra - Vilolent.

Convicted In Life iOstia.

Koje su stvari bolje?

 

 

Kapiram ja da ste vi bespovratno zaljubljeni u Maxa:), ali album je tuzno prosecan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio si smajlija, pa ti se prasta za gornju tvrdnju.

Mozes ga eventualno porediti sa nekim od slabijih Soulfly albuma.

Cavalera C. je bezobrazno uzimanje para na racun slavne proslosti.

Koji je to album SoulFly-a slab?

 

Ko gore napljuva Soulfly.... e da bernad panasonik...ne kontam te...Max se spusta na nivo dece. Koje dece zivota ti? Ili sam ja pogresno razumeo... Ti tekstovi ta energija ne znam meni je SoulFly put covece kao KMFDM nije poenta u muzici toliko koliko u tekstovima i poruci koje oni imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...