Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Fejs bih isključila odma', smara me strašno, ali propustim treninge, utakmice, svirke... Ne čestitam ljudima rođendan :haha:

K'o da nisam živa bez njega, a sranje je :haha:

 

Ista prica... Mrzim fejs sto ga imam, smara, raspada se, al jednostavno ne mogu bez njega, a i verovali ili ne, dosta freelance posla sam dobio preko istog tog fejsa :haha: Twitter intezivnije koristim, i u poslednje vreme po celi dan na Linkedinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fejs bih isključila odma', smara me strašno, ali propustim treninge, utakmice, svirke... Ne čestitam ljudima rođendan :haha:

K'o da nisam živa bez njega, a sranje je :haha:

 

e, to, to :haha:

 

Twitter intezivnije koristim, i u poslednje vreme po celi dan na Linkedinu

 

e, i ja ga imam, ali ga ne kapiram.

samo sam ga povezala sa flickrom i tumblrom, tako da sve što nakačim ide direktno na tvit. baš juče ušla da vidim šta se dešava.

koje iznenađenje kad sam videla da imam 62 falovera :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twitter skapiras kada krenes da pises sve sto ti padne na pamet, bez da te zabole dal ce neko da procita ili ne :D Ja ga tako koristim, lupam gluposti, po nekad nesto pametno prokomentarisem... Ne zelim da postanem uticajni tviteras i ta sranja... Ali uglavnom pratim rockstar developere, tj ljude iz moje industrije koji non stop imaju vesti i izbacuju trikove i tako te stvari, pa tako ostajem sto bi se reklo u toku sa novostima iz posla.

 

A linkedin furam samo poslovno naravno, mada se sada na poslu sprdamo medjusobno, budzimo profile jedni drugima, pisemo preporuke i tako to, kao da smo neki bog zna kakvi profesionalci :D

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

primećujem da se preporuke sad mnogo brže smenjuju, čim malo više poslušaš neki bend odmah idu preporuke na taj fazon, što je dobro

 

i najzad se redovno apdejtuje ono "friends who listen to this artist"

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono fejs mi je ok, zbog rodjendana i zbog grupe za moje postdiplomske studije, olaksava komunikaciju i share-ovanje podataka.

Inace bas se razmisljam ozbiljno da skinem sve svoje fotke sa fejsa. Drugarici su ladno maznuli fotku za reklamiranje turisticke agencije :no:

A nesto cesce koristim twitter u zadnje vreme jer nema mnogo da se pise i bacis random misli kako ti dune bez FB patetisanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...