Jump to content

Шах


GAD FORSEJKN

Recommended Posts

joj sto sam sinoc odro sashu matića na silmultanke. moro je ćora da mi isplati 200 jevreja al posto te pare nije imo kod sebe a dogovor se valja ispostovati uvalijo mi neki gadan krek.

jos me boli glava...nista to nevalja.

 

uhhh koji je slepac ispao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ima li nekog da voli sah? Ja ga obozavam i u poslednje vreme ga dosta igram...

 

 

Ja sam igrala sah kao klinka zahvaljujuci mom matorom, koji je sahovski velamajstor, mada vec godinama nisam ni videla sahovsku tablu...Jbga...To je jedini 'sport' u kojem sam se ikada okusala... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

sinoc se setam sa ribom po Kalemegdanu i vidim stoje figure na jednoj tabli posle one fontane! i dvojica penzionera sede i pricaju i ne igraju!

 

aj reko da izazovem nekog na deathmatch,medjutim devojka je hitro reagovala i u tome me sprecila!guska!

 

ne bi znao sta bi ga snaslo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam sahovskog iskustva sa njima i mogu da kazem da su matorci,jako zajebani...mada sam uvek pruzao kvalitetan otpor i redovno ih dobro oznojio...nisam nikad igrao sa nekim iz Kalemegdan Crew-a,ali sam redovno dobijao pohvale od matorih protivnika!

 

najbolji mi je trip bio kad odemo kod komsije ja i cale,gde se jos skupi par komsija,starijih ljudi i cepamo turnir u sahu!

napolju minus 10 stepeni,januar mesec...padne tu i rakijanje,prshuta za nabosti,zajebancija,proverene informacije i rasprava iz sfere politike... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolji mi je trip bio kad odemo kod komsije ja i cale,gde se jos skupi par komsija,starijih ljudi i cepamo turnir u sahu!

napolju minus 10 stepeni,januar mesec...padne tu i rakijanje,prshuta za nabosti,zajebancija,proverene informacije i rasprava iz sfere politike... :rockdevil:

 

tr00!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

vezano za sah...al nije sah...zimi kada je hladno odes u sahovski klub...malo da se zgrejes...klub poluotvorenog tipa,mos preko dana da popijes jeftino pivo..kada dodjes par puta,kada te upamte,onda mos nekad i nocu da dodjes da popijes nesto i da se malo zgrejes...dobri su mi penzosi sto pikaju saha...piju pivce i uzivaju...dvojica igraju,a dvojica sufliraju... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ziva istina.. moj stari otiso kod dede jedan dan da ga posjeti, kucao na vrata pola sata, deda ne otvara.. a kaze stari da cuje unutra neke glasove..

i tako odustao stari, otisao kuci, i zove dedu da vidi sta se desava.. a deda veli - igrali smo sah, nismo mogli da prekidamo :)

 

cak ni na 3 sekunde da otvore vrata... penzosi su posebna vrsta haha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije smijesna, iz nje zapravo najvise naucis. prostudiras greske i vidis koliko si glup.

 

meni je to omiljeni dio :)

 

 

nisi me shvatio.naravno da je dobro to,vidis gdje si pogrijesio i naucis neke stvari.moj cale stalno igra sah sa komsijom i kad rade tu analizu oni se stalno nesto svadjaju i zbog toga mi je smijesna

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...