Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Ok to, al nema potrebe za dizanje frke. Trebao je da stavi kompletan B tim, sto se mene tice. A i te teorije zavere, mafije i ostala sranja su vise smorila...a realno nista ni Obradovic ni Milijas nisu losiji od svih ovih sa spiska...sve su to precenjeni govedari, igraju po velikim klubovima, glume neke face, a u stvari pojedinacno su mediokriteti, a tek kao tim go kurac. To ja zovem - muda za bubrege

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije zbog toga sto sam cigan, ali mislim da obradovic nije zasluzio poziv

bar ne jos

milijas tu i tamo

 

nema potrebe za dizanje frke

 

nema potrebe za dizanje frke zato sto se selektor i savez ispod tezge ugradjuju u transfere igraca? vidis, otprilike zbog toga nam je ceo fudbal otisao u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad tek vidim kolika je steta sto nije pobedio Aca Bulic :D Nisu ni prvi, ni poslednji koji ce to da rade...toga ima svuda u svetu. Slazem se sa tobom, al kljucni problem je u tome sto kako ide vreme, nasi igraci sve gori isto tako i rezultati. E da je tu sve ok, ni 50 mafija nas ne bi moglo zajebati...nazalost, kad vratim film na 95/96 (kada sam ozbiljno poceo da pratim fudbal) i pogledam sadasnje stanje, svim reprezentacijama je opao kvalitet (izuzev mozda Spanije i Rusije), al mi smo bas u debelom proseku sa igracima kao individuama, a kao ekipa smo 0 najgora.

 

Nego vidim, gube Francuzi 2:0, obesice Domeneka za mosnice :lol: A i Rumuni isti rezultat, to dovoljno govori o mojoj tezi kolko su svi u kurcu gledano od pocetka '90ih pa na ovamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad mi nije bilo jasno zasto nasa krila i bekovi prilikom centarsuta ne gadjaju zirafona Zigica, nego ili drugog niskog & brzog napadaca ili jos manjeg ofanzivnog veznog... Ocajna utakmica. Sa ovakvom igrom ima Litvanija da nas naduje gore neg Rumune.

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, makar su trčali do 93. minuta. Nije neka impresivna igra, ali vjerujem da nije ni lako igrati protiv onakvog bunkera. 4-5-1 s tim što ti onaj 1 ne prelazi centar je stvarno smor taktika. Uostalom, vidjećemo sve za par dana, protiv Francuza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja baš i nisam poznat po tome što obožavam da branim fudbalere, ali uopšte nije igra bila toliko loša. Loš je bio procenat iskorišćenosti šansi. Čak ni Panteliću ne zamjeram nešto mnogo ovaj put (za razliku od prošlog kruga kvalifikacija). Što se mene tiče, utakmica koju smo očekivano dobili, a kako igramo će se vidjeti protiv Francuza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цигани добили у '90? Шта је ту чудно. Иначе, наша утакмица је била смор тешки, престао сам да гледам на полувремену. Требало је и нас Фарани да нагузе, е то би био прави циркус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se vratio sa utakmice. Žalim onih 300 dinara što sam dao, majko mila, kakva ogavna igra. Livadijaš i Obradović + Stanković, tandem snova. A plus se ovi zatvorili u bunker na koji bi im i Italijani i Bajern zavideli. Nikad više na utakmice reprezentacije neću da idem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...