Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

paunovic? znaci ne. mislim, neka zove onda i jestrovica i sta ti ja znam koga jos...

dobro, preterao sam malo ;)

 

đorđevića je trebalo da zove klemente pre 2 godine, sad je mnogo mator.

 

nego, izgleda da će dišljenković da brani :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbaler sa najboljim nadimkom ikad :mrgreen:

 

 

 

E, Crna Gora počinje sa takmičarskim utakmicama...

Za sad nije loše, ali se u nekim utakmicama moglo više, kao npr. 1:1 sa Slovenijom kući, ili vođstvo protiv Švedske do 70. minuta, a onda završi 1:2...

Bilans: četiri pobjede (Mađarska, Estonija, Norveška, Kazakhstan) dvije neriješene utakmice (Slovenija, Mađarska) i četiri poraza (Japan, Kolumbija, Švedska, Rumunija) ...

 

Šta god da napad napravi, kao npr. tri gola u gostima protiv Mađara, odbrana će odmah da primi gol... Pravo je čudo da Filipović do sad nije zvao neke nove ljude u odbrani, čak ni ne pokazuje nikakvu namjeru da to uradi... Ima nekoliko štoperskih opcija, kao npr. Vujadinović (Udineze), Džudović (kapiten Nalčika) ili Knežević iz Partizana, igrači koji su svakako bolji od nekakvog Bataka iz Ankaraspora koji igra u prvih jedanaest...

 

U subotu premijera protiv Bugara, koji dolaze bez Martina Petrova, što je nevjerovatno dobra vijest, s obzirom da je čovjek njihov "mozak operacije"...

U srijedu meč sa Ircima, koji dolaze bez Dafa i Kilbejna, ali i dalje sa dosta jakom ekipom...

 

Mlada selekcija je savladala Bugare u Sofiji, pobijedila Irsku kući, a u Dablinu igrala neriješeno... nadajmo se sličnim ishodima ;)

 

Prenos u subotu na Sportklubu!

 

 

Ovaj tim bi trebalo da istrči na teren:

 

--------------- Poleksić (M. Božović) ---------------

 

 

Pavićević ---- Batak --- Tanasijević ---- V. Božović

 

 

--------------- Drinčić ----- Peković ----------------

 

 

--- Vukčević -------- Jovetić ---------- Bošković ---

 

 

---------------------- Vučinić ------------------------

 

 

 

Eventualno Bošković umjesto Pekovića pozadi, a Burzo naprijed, ali mislim da je ovo realnije...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ovaj tim bi trebalo da istrči na teren:

 

--------------- Poleksić (M. Božović) ---------------

 

 

Pavićević ---- Batak --- Tanasijević ---- V. Božović

 

 

--------------- Drinčić ----- Peković ----------------

 

 

--- Vukčević -------- Jovetić ---------- Bošković ---

 

 

---------------------- Vučinić ------------------------

 

Ух што волем, кад се овако стручно објави списак играча пред утакмицу - у маниру сер Алекса Фергусона.

 

Екипа вам је јебозовна, једино ми се чини да у задњој линији нешто шкрипи.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh već, šta god da napad napravi - odbrana će da upropasti istog momenta...

Lijevi bek Božović bar nečemu valja, kao i Tanasijević, prvotimac ruskog Dinama... ostali su 'sačuvaj Bože' :mrgreen:

Filipović jednostavno neće da dovede nove igrače za odbranu, a ima bar tri bolje opcije od sadašnjih...

 

Bogunović... ne znam, ali od Partizanovaca je potrebniji Knežević...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj antic je zaista stavio i obradovica i milijasa u prvih 11.

(naime, nedeljama unazad se prica da ih je i zvao iskljucivo da bi se njih dvojica bolje prodali)

 

sve vise i vise verujem da je zaista doveden da radi za mafiju u zamenu za procenat od prodaje igraca. to me stvarno, ali stvarno strasno nervira, ali jebiga, sta ja mogu da uradim...

 

 

napolje sa karadzicima, djoricima i anticima iz reprezentacije i iz saveza bre!

ako neko kaze zar njega u isti kos sa njima, pa on se sam stavio u taj kos gospodo, nisam ga ja stavio!

sramota!

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...