Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Pantelic i Subotic krsevi , prvi je izgubljen a drugi spori trapavko , napad bi bio efikasniji sa Jovanovicem i Lazovicem . Sve u svemu zna Antic sta radi , vazno je da se ode na SP .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni stvarno vise nije jasno ko gura onog Pantelica u reprezentaciji?!!! Nemoguce da svi osim Antica vide da taj covek ne zna pojma kada igra za nacionalni tim. Po meni je bolje da ubaci Mrdju. On bi se bar borio! Ovog mislim mrzi i da potrci za loptom.

Btw, dobro je sto smo pobedili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah nego sta!

Brajan u prvoj cetvrtini imao 7/10 za 2 i 2/2 za 3 i to sve preko cuvara. :)

 

ХАХАХА. Шатро-гистро наци се одушевљава чамугама и губи време гледајући их. О, животе...

 

 

 

 

 

Пантелића ван репрезентације.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste vi svesni da mi od Pantelica boljeg nemamo?Sta mislite,da Antic ne bi stavljao nekog boljeg od Zigica i Pantelica da ga ima na raspolaganju?Ali nema,jebiga.Lazovic je kurton igrac,Pantelic je barem koristan i aktivan u napadu,bori se,ovaj nije ni za kurac.Zigic je po meni veci problem od Pantelica,posto je,kao i Lazovic,totalno neupotrebljiv.

Mi jednostavno nemamo napadace,i to je to.Ovo sto sada igra je i najbolje sto imamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пантелић је српски Тевез. :zuba:

 

Италија - Нови Зеланд 4:3, умало прворазредна сензација. :rockdevil:

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pantelić kapiten! :lol:

 

Da jebote. :lol:

 

3 boda su najbitnija.Stoperska linija je bila ocajna...blagi uzas.Subotic katastrofa,gol ga je izvukao.

U svakom slucaju,ajmo dalje!

 

Subotic ocajan.Prvo poluvreme uzas.Kruzili smo oko njihovog sesnaesterca i onda oni opice kontru.Sreca pa ne znaju da daju gol.U Odbrani je samo Lukovic odigrao pristojno,Ivanovica nigde nije bilo,stalno nam je duvala promaja sa desne strane.

Milijas bezveze dobi zuti...Pantelic los. Uglavnom beda ali mislim da cemo dobri biti protiv Francuske.

 

Argentina opet zduvala. :)

 

Naravno.

 

Drim tim-Anduhar,Zaneti,Demikelis,Otamendi,Hajnce,Gago,Bataljia,Gutierez,Rodrigez,Mesi,Tevez i izmene Dijego Milito,Bergezio i Veron.

On je bolestan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...