Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

MIlan Vilotić novo pojačanje Crvenme zvezde, blizu "Marakane" napadač Jagodine Vladimir Đilas saznaje B92.

 

Gde nadjose ovog Djilasa? Decko ima 25 godina a totalno je nepoznat, jel hoce sad da od njega prave igraca? a u qrac :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

MIlan Vilotić novo pojačanje Crvenme zvezde, blizu "Marakane" napadač Jagodine Vladimir Đilas saznaje B92.

 

Gde nadjose ovog Djilasa? Decko ima 25 godina a totalno je nepoznat, jel hoce sad da od njega prave igraca? a u qrac :(

 

Taj Vilotic je kao dobar.A Djilas je dao 6 golova ove sezone.Sjajan igrac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buducnost iz PG hoce da se pojaca iz Srbije, a evo sta je rekao Vlada Bulatovic o Jefticu iz OFK-e (koji je zaista dobar igrac)

 

....rekao je Bulatović i pohvalio Jevtića, "On je pravi fudbaler. Doveo sam ga iz Borca u OFK Beograd i mnogo mi se dopadaju njegovi kvaliteti. Nažalost, mislim da je blizu prelaska u Crvenu zvezdu, ali sačekaćemo."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citat iz Zurnala

 

Ljubomir Fejsa,momak kojeg su navodni poznavaoci Fudbala u Srbiji,ljubomorni na njegovu cenu koju je Partizan platio Hajduku,etiketirali najvecim promasajem,nastavio je i u dresu reprezentacije seriju odlicnih igara u 2009. i dao izuzetan doprinos osvajanju boda na utakmici protiv Italije.

 

Ispade da je bio najbolji igrac lige. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buducnost iz PG hoce da se pojaca iz Srbije, a evo sta je rekao Vlada Bulatovic o Jefticu iz OFK-e (koji je zaista dobar igrac)

 

....rekao je Bulatović i pohvalio Jevtića, "On je pravi fudbaler. Doveo sam ga iz Borca u OFK Beograd i mnogo mi se dopadaju njegovi kvaliteti. Nažalost, mislim da je blizu prelaska u Crvenu zvezdu, ali sačekaćemo."

 

 

Jevtić bi došao super, sad kad odlaskom Burzanovića fali kvaliteta u napadu. Misdongard zimus na pripremama jedini davao golove, ali kad je počelo prvenstvo, ništa nije pokazao, tako da će vjerovatno da ga puste kako bi dobili prostora za pojačanja van Crne Gore.

Nenad Višnjić iz Čukaričkog bi trebalo da potpiše ugovor sad na pripremama Budućnosti na Zlatiboru.

Očekuju odgovor Stošića iz Vojvodine za par dana, mada mislim da od toga realno neće biti ništa.

Bilo je priče ovih dana o dolasku Srđe Radonjića, ali tu će već da presuđuju finansijski uslovi.

 

Za sad su angažovali Nenada Brnovića, kao i dva igrača iz domaćeg prvenstva - Milan Radulović i Dragan Bošković.

 

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citat iz Zurnala

 

 

 

Ispade da je bio najbolji igrac lige. :)

 

Не знам зашто људи толико оспоравају Фејсу. Дечко је велики потенцијал. :da:

А и највише је претрчао против Италијана...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала за онај линк изнад, нема се друге него преко њега да се прати меч. Бразил игра опако, 3-0 води на полувремену (2 гола Л.Фабијана и аутогол после муњевите контре), иако су их смлатили тек пред крај полувремена. Погодили и две стативе. Разваљотка тотална :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес` да немамо класичног шпица у младој репки, али искрено се надам да ћемо смогнути снаге да победимо Швеђане, јер имам огромну жељу да наши млади одмере снаге са Енглезима пиздетинама којима никад нећу опростити оно циганисање од пре неку годину.

Мислим да и нашим момцима неће требати посебна мотивација за тај меч, под условом да га вечерас заслуже. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...