Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Пантелић поново у репрезентацији.

 

Сад видех на вестима. Мада, лакше ми га је гледати на терену него га слушати у улози коментатора. Против Француза сам читаву утакмицу гледао са искљученим тоном.

 

Едит: 'бем ти живот

Edited by Tano Cariddi

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan skoro da se preziva kanute,a drugi se zove mario,a skoro se preziva baloteli...treba i to ceniti...sta znaju peruanci da li su to stvarno kanute i baloteli...nepismenost je tamo velika...i jos kada budu na brzinu morali sa dresa da citaju...sjajna diverzija maradone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da za tog hanucea misle da je hanuce...opustice se previse ako budu mislil da je hajnce...

 

inace,nije nista nenormalno da u prijateljskoj igraju igraci iz domace lige...tako je nasa reprezentacija radila...kada ide lose,odigras koju prijateljsku malo da rasteretis ekipu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko kako ide prodaja karata?dobio sam na lavu kartu...al tek cu je u petak dobiti,a ne znam da li je za jug ili za sever...a drugari danas uzimaju karte za jug ili sever...pa se moze desiti da se ne poklopimo sa kartama...pa se pitam da li bi to tamo mogao da zamenim,za onu koja mi odgovara...mislim,cena je ista,pa...al to samo pod uslovom da se ne rasprodaju sve karte...ili kako vec ide...nisam jos bio u slicnoj situaciji,pa pitam...ili da se cimam tamo da nadjem nekog da se zamenim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ti meni ziv i zdrav, nema karata vec par dana...

 

"RTS - pre 5 dana Portparol Fudbalskog saveza Srbije Aleksandar Bošković izjavio je na konferenciji za novinare da je jutros prodat i poslednji kontigent ulaznica za predstojeću utakmicu između Srbije i Rumunije.

 

Za tu priliku Fudbalska organizacija je štampala 48.604 ulaznice, 3.000 manje od punog kapaciteta i svi "kol centri" i sva prodajna mesta su od danas zatvorena, jer ne postoji način da se više kupe ulaznice."

 

http://www.vesti.iz.rs/mediji/izvor/rts/v/rasprodate-ulaznice-za-mec-sa-rumunijom-54248

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Трне, моћи ће вероватно да се узму карте испред стадиона, ал' нису јефтиније од 1500.

 

skupo...al danas je poslednja varijanta...ako nam nas prvotimac rada ne sredi karte,ode sve u kurac...krece se za bg,al cu izgleda jedini ja bti na stadionu...nek ceka ceca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=10&dd=08&nav_id=385422

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=10&dd=07&nav_id=385243

 

Кад човек прочита ова два линка један за другим, блага параноја га не може заобићи.

Ха, ха, не би ме нимало зачудио овај сценарио: Поведемо против Румуна, наше дилеје запале бакље, ови нам скину три бода и стрпају нас у бараж, ту налетимо на неког од ових "носилаца" који нас натртачи и "Збогом Африко!".

Шалим се, наравно, за тако нешто би заиста требало бити талентован! ;)

 

Мада, што би рек`о слоган Адидаса:"Ништа није немогуће" (тј. "Немогуће је ништа"). :);)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...