Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Pfff,koje ste vi jajare,pre tri dana ste se svi kleli u Radomira,a sada ocete ledja da mu vidite.Strasnih li navijaca.

Igra je bila bedna,bezidejna,spora...Lane je davio loptu do iznemoglosti,Lazovic ni za kurac,Deki neprimetan,Lukovic i Subotic (Subotic nijednu jedinu kompletno dobru utakmicu za reprezentaciju nije odigrao) strasno gresili...ne valja,ne valja nikako.Sva sreca pa smo u grupi sa ovim invalidima od zabara.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oдиграо је Суботић добро против Шваба...остало танко.

 

Нама фали пакер (менаџерски речено АМЦ). Кад се будемо решили то питање, онда ћемо постати озбиљна репрезентација.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Радомир Антић је најзаслужнији човек што данас на стадионе долазе људи да гледају репрезентацију.

 

ispravka: neka hvala, kad vidim koja bagra dolazi..

Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala mu zbog toga, ali je vreme da ode.

 

 

До јуче се на ЈНА урликало: "Радомир Антић!" - "Толе лопове!" - "Не дамо Антића!" а данас је већ време да оде. Интересантно. Ја био против Грчке да гледам, транспаренте сам чуо да су забрањивали, због подршке Антићу, новине су брујале о борби са разним демонима који су хтели да га отерају, а сад туп, не ваља. Ништа, Муриња на клупу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

navijaci na stadionu su u proseku bili stoka!!! cast izuzecima..

 

ali samo STOKA BEZREPA moze da urla kad se daje minut cutanja za nikog drugog do Stjepana Bobeka..

 

aj sto su zvizdali himni Slovenije,to me i ne cudi vishe..zacrveneo sam se kad je krenuo onaj huk,a jos mint cutanja nije prosao.. :no:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su tebi onakvi navijači sa početka u redu, onda nema potrebe za raspravom..

 

Ja tebe lepo pitam:ko tebi brani da ides?!?

 

kleo je duze u srbiji nego sto su on, subotic i jebiga kuzmanovic zajedno ikad bili.

 

I naravno,sada je Kleo heroj nacije,a njih trojica su papci.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...