Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Кузмановић, Коларов и Јовановић одлични. Нинковић веома добар. Да има ко да испрати његове идеје, дечко би био други Иниеста. Суботић опет канта у репрезентацији. Пантелар показао да ни против пилићара не зна. Оно Ирцима је дао јер га је усрало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

;)

 

Па реално, има и добру технику и добар преглед игре. Штета је што стагнира у Кијеву. Паметније би му било да је отишао негде у Холандију. Можда је и тренутно наш најбољи техничар. Добро, то за Иниесту је претерано :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

fejsa posle godinu i nesto pauze se vraca da odigra prvu zvanicnu tekmu u reprezentaciji...logicno,nema sta...zluradi bi rekli da mora da igra kako bi ispalo da je olimpijakso uzeo dobrog igraca na rec...uzeli coveka na nevidjeno...na rec...sada ce verovatno igrati i protiv italije...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ајде бре не лупај,дечко се тренутно распада најстрашније. Не зна се да л' је био гори против Ираца или Фарана.

 

Ali bukvalno. Šta li ovaj Jaroslav vidi u njemu, nije mi jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Za ovu taktiku gde šibaju Jovanović, Tošić i bekovi po krilima bolji nam na sredini i ne treba. Naravno, treba nam mnoooogo bolji napadač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jovanovic krece kroz sredinu...driblinzi predvidivi koliko i pizonova taktika...protiv farana covek probija po sredini...to se nikada ne radi...pa ni pod tackom razno...vratio se iz liverpula u belgiju,go kurac od lige...protiv iraca(odigrao korektno) mu to prolazilo,protiv farana elementarne stvari modernog fudbala nije odradio...nas napad,pantelic sam k'o duh,jovanovic dribla,gubi loptu...nije mu dodo prilika sam na golmana u kaznenom.....nije los,al da prestane da misli da samo on zna sa loptom...znaju i ostali...i bolje od njega...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kod Kranjčara postoji specijalni motiv da ostane izbornik Crne Gore. Moguće je da će na kormilo engleske reprezentacije zasjesti Harry Redknapp, što bi motiviralo Kranjčara na “osvetu” zbog svih nepodopština koje taj engleski trener čini Niki Kranjčaru u Tottenhamu?

 

- To me ne bi toliko inspiriralo, koliko je snažna želja da nakon Bilića budem izbornik hrvatske reprezentacije! Ne skrivam da želim u borbu s Belgijom, Škotskom, pogotovo Srbijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ma Kranjčar se pominje kao budući trener Aston Vile, hrvatski selektor, trener Dinama itd... boli ga uvo za Crnu Goru.

 

Inače, Crnogorci su stvarno debili ako završe ispod 2. mesta u grupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...