Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Докле треба да ти се објашњава? Иди реци неком комшији Хрватијанац, Мађаријанац, Румунијанац, Немацијанац и остало. Морончино дебела.

 

Ti si Srbin Srbijanac, retardu, ja sam Srbin Hercegovac jer živim u Hercegovini, postoje Srbi iz raznih predjela. Sem što si glup k'o kurac, izdajnik, i seljačina u er maksu kome je Kimi idol i koji bi da je bio tu tukao Bris Tatona, razumiješ se u geografiju kao Vojvođani u veselu muziku.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si Srbin Srbijanac, retardu, ja sam Srbin Hercegovac jer živim u Hercegovini, postoje Srbi iz raznih predjela. Sem što si glup k'o kurac, izdajnik, i seljačina u er maksu kome je Kimi idol i koji bi da je bio tu tukao Bris Tatona, razumiješ se u geografiju kao Vojvođani u veselu muziku.

 

Ја сам Србин из Србије, пичка ти материна.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

По француски језик на пример: насјоналите је по држави одакле си (држави чланици УН - Уједињене Нације), а етни (етничка припадност) је по народу ком припадаш.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Красић је повређен

После Звезде и Партизана, на програму је и бламажа репрезентативног фудбала.

Смешнији од Просинечког, глупљи од Станојевића, један једини, непоновљиви

vladimir-petrovic-498(1).jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

али су зато ту Кахриман, Томовић, Дамјановић (?) и, наравно, Раћа!

 

ако ништа друго, бар нам је млада репрезентација колико-толико крштена. само да од њих буде нешто, па да кажемо да ћемо у будућности бити бољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Opet nema Sulejmanija. E Zonpi jesi divljak. :no:

 

 

Spisak "orlova" za mečeve sa Severnom Irskom i Farskim Ostrvima

 

Golman: Bojan Jorgačević, Damir Kahriman, Bojan Šaranov

Odbrambeni igrači: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Milan Vilotić, Milan Biševac, Neven Subotić, Aleksandar Kolarov, Duško Tošić, Slobodan Rajković

Igrači sredine terena: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Radoslav Petrović, Ljubomir Fejsa, Miloš Ninković, Nemanja Tomić, Zoran Tošić, Adem Ljajić, Miralem Sulejmani, Milan Jovanović

Napadači: Marko Pantelić, Jovan Damjanović, Ranko Despotović

 

Odlično, sad napokon može da se igra fudbal

 

Tošić desno, Sulejmani levo, Ljajić iza Pantelića, pa možda ubodu nešto.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...