Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa da mene nerviraju ti stavovi idemo da gledamo ovaj bend idemo da gledamo onaj bend... brate sto vise odlicnih bendova na jednom mestu to bolje...

Grave kvlt swedske(koji su moji favoriti na ovoj turneji , iako ih ne slusam nesto preterano), nile ( najpopularniji noviji d.m bend trenutno na svetu ) , belphegor( prekinuli na legacy-u , taman da odgledam ono sto sam propustio ):), a.d( a.d kao a.d meni uvek dobri !:) ).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shto,je l' se ljudi koji idu na cert dele na one koji idu samo zbog Nile-a ili samo zbog Belphegora? :)

Ja idem zbog oba,a usput i da overim Grave koji dosad nisam slushao.

 

LOL nisam na to mislio , nego ovo je koncert Nilea, ove ostale grupe su predgrupe, ono shto sam mislio da napravimo mini oqp(nekih 2-3 sata ranije), ljudi sa YUMa koji ce prisustvovati ovom koncertu. :) XD I naravno idem na sva cetiri benda , poshto nijedan nije losh. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konacno se javio George, oce da uradi kliniku, sada da vidimo sa distributerom Sabijana ( Marving ) , i jos neke detalje, pa da vidimo sta ce biti sa ovim...

 

Uglavnom ako bude, bice u maloj sali skc-a , pre tonske probe, znaci negde oko 16:00 do 17:00 , 17:30 . Videcemo kakva ce biti procedura za potencijalne "goste" koncerta, verovatno ce morati da pokazu kartu za koncert i to je to ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono mene klinka nezanima, nesviram bubanj pa da idem na to.

 

Okej expand :

"Sta ce malo da nas ima gle:

- JA

-Uruk Hai

-Dead Man Walking

-Josif Visarinovich

-Slobodna Milosevic ( iako je umro, svratice jer se ovaka desavanja nepropustaju)

-Dimmu__ (ne Borgir)

-Gojko

-Grob

-Goxy (the mighty 3G)

-Sandman (onaj Gaimanov)

-Zombie Autopilot (UNEARTH!!!!!!)

 

I josh ljudi. XD"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...