Jump to content

Inkubus Sukkubus


Recommended Posts

  • 2 months later...

Ovaaaaj....stize mi skoro best of koji su izdali ove godine...i gle chuda:Pagan Born,Aradia,Vampirella...Svega toga NEMA na ovvom izdanju...tu su naravno Heart of Lilith,Supernature,Vampyre erotica,Wytches....ali to nishta ne menja...jbg bez ove tri pesme ovo je stvarno promashaj....

 

P.S.Jel se dokopao ko mozda onog njihovog DVD-a ili live snimka...whatever...?

Edited by Elldamar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
Ovaaaaj....stize mi skoro best of koji su izdali ove godine...i gle chuda:Pagan Born,Aradia,Vampirella...Svega toga NEMA na ovvom izdanju...tu su naravno Heart of Lilith,Supernature,Vampyre erotica,Wytches....ali to nishta ne menja...jbg bez ove tri pesme ovo je stvarno promashaj....

 

P.S.Jel se dokopao ko mozda onog njihovog DVD-a ili live snimka...whatever...?

Imam ja taj zivi video snimak. Inace, mislim da izdaju novi Ep uskoro, ali nemam iluzija da nece biti slican kao i sve prethodno. Toni je mnogo bolji kad radi solo projekte koj ise nadovezuju na ono sto je radio pre Inkubus Sukkubus... onako, mnogo vise punk/death rock ...ipak je on jedan od vecih fanova The Damned icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Odlicni jesu, ali nazalost svi albumi su im isti... Ko preslusa Wytches je odprilike cuo sve...

 

samo par pesama jos (Aradia, Rune, ...) su bas lepe, ali isti riff iznova i iznova majku mu wallbash.gificon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Napokon sam uspijela da nabavim

cijelu diskografiju Inkubus Sukkubus-a!

 

biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

 

InacHe, ''Vampyre Erotica'' album mi

se nekako najvisHe svidja.... icon_da.gif

Kako si mi komsinica nece mi biti mnogo tesko da ti zatrazim ono sto mi nedostaje,a komsinica si mi,ako te nisam pobrkao...Blok 70? icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si mi komsinica nece mi biti mnogo tesko da ti zatrazim ono sto mi nedostaje,a komsinica si mi,ako te nisam pobrkao...Blok 70? icon_smile.gificon_smile.gif

A sHta bi ti komsHija!?

 

Ama nisi me pobrkao, brate

tu sam ti ja, u komsHiluku! mhihi.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Meni se ovaj bend jako svidja,imam 4 albuma i jos dosta pesama ovako nadjenih sa strane.....mnoge pesme su im na isti kalup,a i Candia uvek peva,sad,nisam strucnjak,recicu kao da ne menja tonalitet,ali inace ima fenomenalan glas....

 

Omiljene pesme Away with the Fearies,Wytches,Heartbeat of the earth,Beltaine.....

 

Niko nije spomenuo pesmu -The rape of Maude Bowen-.Legenda koja je inspirisala IS da napisu tu stvar je totalno bizarre.

Pesma je bas dobra,a da li bi ti nama prepricao tu legendu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Primecujem da se svima svidja pesma Heart of Lilith...pa mislim, ljudi to je njihova najpoznatija pesma....

Ne znam sta da kazem, mene ta pesma smara.

Inace svidjaju mi se od njih, Witches, Beast with 2 Backs, i She's gone

Oni su cak navedeni u knjizi Wicca kao bend koji ima elemente paganske vesticije muzike, i da imaju odlican ritam za izvodjenje vesticijih rituala. To je u potpunosti tacno, a inace su ime teme svih pesama paganske, a i muzika je takva, taj pagan rock je stvarno strava....

Hehe, Inkubus Sukkubus....hehe :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

u principu ne slusam gotik,ali mi je ovaj bend super...skinuo sam wytches album...album je super...pevacica ima glas koji mi bas prija...i super se uklapa u muziku...Eurythmics mi je takodje jako dobar bend zbog vokala i zbog muzike koja super prati taj vokal...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...