Jump to content

Resident Evil


Recommended Posts

Dobri filmovi, ali ni blizu legendarne igrice za Sony 1...

 

:da:

 

Ja inače slabo igram igrice, ali ovaj serial mi je omiljeni, igrao sam delove 1(PS/PC),2(PS),3(PS/PC) i Code:Veronica(Sega DC), ono govno od Survivora (PS) ne računam...

Iskopah pre neki dan RE1 za komp pa se ponovo drogiram... :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko: Prvi me odushevio. Drugi razocharao. Treci ostavio ravnodushnim...

(malo duze:

prvi je bio extra - scene iz Koshnice, i okrshaj sa onim chudovishtem, kraj sa mutacijom i sve!

Drugi - fuj. Usrali su borbu sa Nemesisom, neka patetika, sporedni likovi, ne pracenje makar neke priche iz igre, i na kraju zavrshetak.

Treci - preeviissheeee svih mogucih klishea je ubacheno u film. Josh one scene sa kukri sechivima - jao, kao da je neki klinac negde prochitao o njima i MORAO da ih ubaci jer su QL... Maaa...)

 

 

Da i ja prokomentarishem glavnu heroinu: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da promenite naziv teme u We heart Mila Jovovic? :D

 

Pa onako osrednji serijal filmova, prvi mi se veoma dopao jer je pratio dogadjaje iz prve (donekle), i naravno soundtrack koji kida!

Dvojka iako je imala vise akcije i cudovista pretvorila se u ljigu, mislim se Nemesis koji se zaljubljuje, e bre....

I tu je otprilike bio polu solidan ost, tako da ajde i dvojka moze da prodje nekako. (jedva)

Trojka, hm mislim da nisam gledao gluplji film u poslednjih godinu dana, prvo ne kapiram sto su Mili preradili lice.(izgleda kao da joj stalno sija, kao da je neka svetica)

 

Jedina scena koja mi se iole dopala u 3 je ona sa vranama...

Ona finalna bitka sa monstrumom koji bi trebao da bude Birkin je veoma losa, i plus otvoren kraj kao u prethodna dva dela, a rekose da kao nece nastaviti dalje? Pfff, ocekujte kroz koju godinu novi deo samo ovaj put jos neku goru pricu....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je najvise odusevio kraj treceg dela...

Nece da bude cetvrtog, a?

BICE VALJDA...

 

Inace obozavam sva tri del

 

Mila Jovovic CARICA

Tako je!

 

 

Ja sam igrao na Sony 1 ali nikako nisam mogao da predjem prvi nivo.Sve pobijem nadjem milion nekih gluposti,prodjem ceo grad ali-nista.Mozda ima samo jedan nivo?

Igrica se zove Resident Evil Survivor.

 

Nisi ukapirao igricu... :pivopije:

 

 

:da:

 

Ja inače slabo igram igrice, ali ovaj serial mi je omiljeni, igrao sam delove 1(PS/PC),2(PS),3(PS/PC) i Code:Veronica(Sega DC), ono govno od Survivora (PS) ne računam...

Iskopah pre neki dan RE1 za komp pa se ponovo drogiram... :)

 

Zavidim ti kad mozes...

Edited by EVIL DEAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ja sam igrao na Sony 1 ali nikako nisam mogao da predjem prvi nivo.Sve pobijem nadjem milion nekih gluposti,prodjem ceo grad ali-nista.Mozda ima samo jedan nivo?

Igrica se zove Resident Evil Survivor.

 

To je kao resident evil 4. Ono iz prvog lica? Tu igru sam obrnuo u roku od 12 sati! Nema neke posebne misterije,samo setas,pucas u zombije i skupljas oruzja. Jel ima neko mozda tu igru za PC? Cisto da vratim uspomene i obrnem jos jednom... A dobro bi mi dosla i Dino Crisis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

filmovi su mi ok, mada nista posebno..

 

sto se igrica tice definitivno najomiljenija igrica iz detinjstva.. secam se da je prvi deo bio najtezi posle 2. pa treci :)

takodje sam igrao i resident evil code veronica na sega dreamcastu, prejebana igrica. igrao neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...