Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

O, da. :da:

 

Od prirodnih recepata kazu da je med i bademovo ulje u pola doze pakovanja dobro za to. Probacu pa cu vec javiti.

 

Najbitnije da nije suva. Sad kako sam je sjebala nacisto odlepila je. Kad je zdrava onda se manje razleti. A moze da pomogne gel krema niveina svakodnevno, ali se onda masti dosta brze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, da. :da:

 

Od prirodnih recepata kazu da je med i bademovo ulje u pola doze pakovanja dobro za to. Probacu pa cu vec javiti.

 

Najbitnije da nije suva. Sad kako sam je sjebala nacisto odlepila je. Kad je zdrava onda se manje razleti. A moze da pomogne gel krema niveina svakodnevno, ali se onda masti dosta brze.

Kako ide ta polovina doze? Hoću i ja da probam. Jel može sa maslinovim? :D Hoću da batalim ove hemikalije od pakovanja i krenem prirodno. To mi je uvek bilo najbolje.

 

Čak i pranje kose kišnicom preporučujem. Kosa bude fantazija posle nje, u odnosu na našu tvrdu česmovaču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ide ta polovina doze? Hoću i ja da probam. Jel može sa maslinovim? :D Hoću da batalim ove hemikalije od pakovanja i krenem prirodno. To mi je uvek bilo najbolje.

 

Čak i pranje kose kišnicom preporučujem. Kosa bude fantazija posle nje, u odnosu na našu tvrdu česmovaču.

 

Evo odgovora:

 

5 farbi, covece. Kako se time manipulise?! :)

 

Samo sam svratila na temu da bacim dobitnu kombinaciju homemade pakovanja za kosu: zumance, kvasac, pavlaka, maslinovo ulje. Vrlo sam zadovoljna.

 

I da vam bacim jedan sajt:

http://www.pioneerthinking.com/hair.html

kucni recepti, dosta toga i koristim ili sam koristila i zvuci mudro. ;)

 

 

Pola doze- pa ja cu ga staviti u zumance i pavlaku :) to mi je baza.

 

Ne znam sta da stavim mirisljavo u takva domaca pakovanja, moja kosa je problematicna zato sto povuce mirise, pa malo mirisem na mutjak sledeceg dana... Ne znam kako se esencijalna ulja mesaju sa kosom... i pavlakom :)

Ili mozda kamilica, jebem li ga, moram na tu temu da eksperimentisem, ako neko ima neki savet/izvor informacija, dobrodosao je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta da stavim mirisljavo u takva domaca pakovanja, moja kosa je problematicna zato sto povuce mirise, pa malo mirisem na mutjak sledeceg dana... Ne znam kako se esencijalna ulja mesaju sa kosom... i pavlakom :)

 

svaka ti... najbolje kad mirises na sator...

Edited by Phantom Killer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moramo svi biti emo.
Emotivan jesam, emo nisam.

 

a sta je feniranje? ;)
Taj fazon. A kod mene je "A sta je to cesljanje?". Ne secam se kad sam zadnji put upotrebio cesalj.

 

 

Kad te mama istuce fenom ;)
Moja mama mene tuce iskljucivo varljacom. :wub: Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imam jako jako dobru preporuku za kanu ;)

 

Nego, ovo me je zainteresovalo, kako si to tehnicki izvela? Jesi li se ti farbala sama ili si to radila u salonu?

 

sve u salonu. nažalost devojka koja mi je to pravila je otišla iz srbije :( sad imam muškog frizera sa kojim se povremeno ne razumem ("dule raščupaj me nemoj da me feniraš..." i onda mi napravi lokne iz '70 da ličim na jbnu madonnu i to baš na thin lizzy koncert! d' umreš) ...

 

@smorock - poslednjih godinu dana koristim keune i prezadovoljna sam, a ovu akrobaciju sa izlaskom iz crne sam radila sa revlonovim prelivima

 

@shamandalie - koristila sam ja casting, ali davno davno ne znam da li im se tehnologija promenila, tada je bilo fantastičan kestenjasta boja konkretno je fenomenalna, ali sad bolje da proveriš sa nekim ko je to probao/la u skorije vreme :)

 

Jel ima još neko problem da mu kosa podivlja kad padne kiša ili kad je velika vlažnost? :wacko:

 

naravno. bad hair day :) štagod da radim bolje da odustanem. a najbolje da izgužvam i malo se za promenu našminkam da se ne prepadnu ljudi na poslu

 

obično me na bad hair days svi pitaju jesam dobro eto toliko očigledno drugačije izgledam :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno. bad hair day :) štagod da radim bolje da odustanem. a najbolje da izgužvam i malo se za promenu našminkam da se ne prepadnu ljudi na poslu

 

obično me na bad hair days svi pitaju jesam dobro eto toliko očigledno drugačije izgledam :rockdevil:

Hahah isti slučaj. xD Još me nisu pitali da li mi je dobro ali po pogledima ljudi iz busa pretpostavljam da se pitaju da li mi je dobro :):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

puštaj nego šta

većina muških bolje izgledaju sa dugom nego sa kratkom kosom

 

kratku kosu je muškarcima nametnuo dvadeseti vek, jer se ratovalo imale se vaške, pa iz praktičnih razloga.

ono kad pogledaš, i žene (dobar deo) koje nose kratku kosu, čine to jer im je jednostavnije za održavanje .. umetnost je, naći idealnu dužinu i njome biti zadovoljan.. davnih dana imala sam do lakta i malo ispod, e TO je bilo preterano

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao do prije 4 dana dugu kosu i vise mi nije nikako izgledala i sad kada sam se osisao ne mogu ljudi da me prepoznaju

 

marsh sa foruma!sramota!kako mozes?

pokrij se po usima i sutiraj se u dupe!

 

vise nisi dovoljno metal da bi postovao po YU metalu! :mrgreen:

 

kada bih odsekao kosu,otisao bi deo mene!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...