Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

alx - e, vidis, jesam anemicna i sisam se na stepenasto... Mada, to moram, jer ne znam sta bih radila sa ispucalim krajevima napred koji su mnogo kraci od ovih pozadi, a da skroz poravnam - morala bih da se sisam na paz :(

A ti prednji krajevi mi najvise i pucaju.

 

I strasno mi se masti kosa... Posle 2 dana je prilicno masna.

 

:) znaci, menjaj SVE sto radis ili se pomiri sa losom kosom i nemoj da kukas (ne nama nego samoj sebi) ;)

NIsam zlonamerna sa ovim komentarom, to je stvarno najbolji put (do prosvetljenja). :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени, најбољи савет против машћења косе је KEEP YOUR FINGERS OUT OF YOUR HAIR и нема да буде проблема. Проверено. Ево, откад сам престао да стално чачкам косу прстима, косу перем на сваких 5 дана јер ми се не масти више онако брзо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta podrazumevas pod "sve"?

Sto se tice ishrane, sasvim se zdravo hranim... Ne znam kako bih mogla da menjam, a i ono, ne spremam sama sebi hranu uglavnom... xD Jedino bi trebalo malo vise gvozdja da unosim... Al' opet, rece mi maceha da se od onih sumecih tableta (gvozdje) dobija zatvor, pa se ne zna koje je vece zlo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se osiso pre neki dan hehe..zbok keve,i malo za promenu ...zanimljivo pustanje ponovo hehe...vidite mi u profilu imo sam jako dugu ....pusto sam nekih 2godine...sad sam na vojnicki i nije bas tolko lose imati kratku...mada naviko sam mali potez glavom a ono leti kosa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta podrazumevas pod "sve"?

Sto se tice ishrane, sasvim se zdravo hranim... Ne znam kako bih mogla da menjam, a i ono, ne spremam sama sebi hranu uglavnom... xD Jedino bi trebalo malo vise gvozdja da unosim... Al' opet, rece mi maceha da se od onih sumecih tableta (gvozdje) dobija zatvor, pa se ne zna koje je vece zlo :lol:

 

A, joj. :) :) :)

 

Jedi voce i povrce, ono klasika. Jedi kvasac i pij pivo ;) ili kvas...

 

Al nisam na to misilla, nego, bre, nemoj da se farbas, za pocetak. Ja sam ranije kada sam se farbala, isto htela tu drecavo crvenu, i postojalo je nesto u cumicevom sokacetu u Selective radnji, neke biljne boje za kosu, dosta su jake. Tipa stavljala sam je u pakovanje i onda to drzala na glavi dugo (po sata, sat) i time odrzavala boju duze i redje se farbala.

 

Vidi sta nije u redu sa tim samponom kad ti se tako masti kosa, odvikavaj je polako od tako cestog pranja. Nemoj da samponiras celu kosu nego samo koren, na ostatak stavi balzam. Probaj da je umesto pranja samo pokvasis i stavis balzam nekad.

 

Cesljaj je dobrim cetkom, mozda kupis ono pufnasto sto smo imale za lutke kad smo bile male da malo tu mas' skines sa skalpa i spustis je dole (to je, inace, zdravije od krema i tih cuda za kosu). Ne znam, nemoj da je kidas pri cesjlanju, nemoj da se feniras na ravno, nemoj da je tapiras (nikako.).

 

Ne znam, analiziraj kako je to toliko kidas pa menjaj to sto radis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et Nevena (Brynhildr)

 

 

Htjela bih da ti (josh jednom) skrenem pazhnju na ovo, mozhda i poslushash. xD

 

nemoj da je kidas pri cesjlanju

 

Ne znam, ja bih prestala da se farbam da sam na tvom mjestu (i smedja ti lijepo stoji), ali, sa druge strane, smrt je izacji iz crvene... :/

A imaj u vidu i da ti oni blanshirani dijelovi josh nisu izrasli, kladim se da ti to najvishe i puca.

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

alx - e, vidis, jesam anemicna i sisam se na stepenasto... Mada, to moram, jer ne znam sta bih radila sa ispucalim krajevima napred koji su mnogo kraci od ovih pozadi, a da skroz poravnam - morala bih da se sisam na paz :(

A ti prednji krajevi mi najvise i pucaju.

Na slici ti kosa izgleda ekstra.

 

Moja se kosa načisto upropastila, sad pokušavam da je popravim. Kupio sam onaj pivski kvasac, samo još da se nateram da pijem. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

šumeća gvožđa su takav neopevani shit

То сам и ја чуо али има и неких добрих суплемената исхрани као нпр. KRUGER "5 multi vitamins + 5 multi minerals" туба која има 20 таблета које садрже све могуће витмине, минерале итд. и то треба пити сваког дана после јела. Страва су а и имају добар укус (наранџа).

 

Kupio sam onaj pivski kvasac, samo još da se nateram da pijem. :blush:

У праху? Има она фора, узмеш једну чашу јогурта, једну супену кашику пивског квасца, једно јаје, по кашичицу шећера и какаа (како год да се пише) и све то умутиш у оном супер миксеру и ето ти брдо Б витамина и инстант енергија (уместо индустријских слаткиша).

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праху? Има она фора, узмеш једну чашу јогурта, једну супену кашику пивског квасца, једно јаје, по кашичицу шећера и какаа (како год да се пише) и све то умутиш у оном супер миксеру и ето ти брдо Б витамина и инстант енергија (уместо индустријских слаткиша).

Jeste, u prahu... nisam čuo to za jaje, ali sam čuo da ga ljudi mešaju sa mlekom da malo ubiju odvratan ukus.

A ako može sa jogurtom, još bolje, pošto svako jutro pijem 0.5L jogurta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et Nevena (Brynhildr)

 

 

Htjela bih da ti (josh jednom) skrenem pazhnju na ovo, mozhda i poslushash. xD

 

 

 

Ne znam, ja bih prestala da se farbam da sam na tvom mjestu (i smedja ti lijepo stoji), ali, sa druge strane, smrt je izacji iz crvene... :/

A imaj u vidu i da ti oni blanshirani dijelovi josh nisu izrasli, kladim se da ti to najvishe i puca.

E, STVARNO sam pocela da je cesljam od krajeva ka gore otkad si mi to naglasila! x)

 

I pre sam stavljala balzam na celu kosu, sad samo na krajeve (kao i pakovanje u sve te gluposti)

Redje se farbam, koristim kolor sampone sada... Ono, nije da nista ne radim... A i sad mi nije toliko ispucala, tj. ne primeti se toliko... Kad je susim, osusim samo koren fenom, ostalo pustim da se samo susi... (ne daju mi moji da je celu susim prirodno, razbolecu se, je l' te xDD) A i mnogi mi kazu da mi je lepsa kosa nego sto je bila...

 

 

I isprobala sam jedno 5-6 sampona sigurno, od svih mi se masti kosa, nema to veze sa tim, izgleda... A i lepa je kad je cista. x]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta podrazumevas pod "sve"?

Al' opet, rece mi maceha da se od onih sumecih tableta (gvozdje) dobija zatvor, pa se ne zna koje je vece zlo :lol:

za ovo prvi put cujem.. raspitacu se..

ne moras sxumece tablete.. tu je vino :)

 

 

 

Today's Top 20 Posters:

Member Brynhildr

Posts today 75

Today % of today's posts 9.49%

 

au :)

Edited by alx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vino ne volim. :( Muka mi je kad popijem jedan gutljaj.

 

A to mi je maceha rekla iz svog iskustva...

 

EDIT - kad mi je danas bas dosadno, a nisam nesto bila na yumu odaaaaaavno (sem na temama o koncertima... xP)

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ne kapiram... Imao sam u osnovnoj ogromnu kosu, gustu, dugu, zdravu.... A nisam nista koristio sem nekog budjavog sampona.. Nisam je skracivao, nisam se cak uopste i cesljao.. Uopste nisam vodio racuna o njoj... A sad koristim regenerator, poseban sampon, cesljam se svaki, skracujem je na svakih 3 meseca... I ona se proredila pri krajevima... :udri:

 

E i jel zna neko dal je istina da od bazena, to jest hlora, plava kosa pozeleni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...