Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ima u svim Lilly drogerijama. Malo je skuplja, ali je mnogo dobra :da:

Podseća me na vreme kad sam počela da se farbam i na onaj prvi Casting koji sam stavljala, eh davno to beše...

 

Ја онда то морам да пробам! И ја сам фарбање почела са Casting-ом и тако ми недостаје она благост, онај мирис... :( Диииивно. Једва чекам да је се докопам. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sada imati crvene pramenove (one u donjim slojevima kose, koji se vide samo kad podignem kosu), a uskoro opet radim teksaški masakr makazama na kosi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah na nekom kongresu, te sam bila očajna jer nisam ponela FEN. Naravno, u najjjboljem hotelu na Tari nema fena.

Elem, tako ti ja odem kod Baje u Baštu da mi operu kosu, meni i koleginici.

 

Oprala me TE-ME-LJNO šamponom, stavila neku penu... i sad je tako suvaaaaaaaaaaa :(

 

Šmrc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode, treba mi pomoc :D

 

Ja opet nesto kontam da pustim kosu, ali me jebe ovaj zvrk sto imam napred, ko Van Persie, pa sta vi mislite kako bi to izgledalo kad bi se pustila kosa da raste,tj. kud bi islo?

persieST_415x275.jpg

 

I rece mi drugarica za neki sampon za brzi rast kose, pa jel delotvorno to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja opet nesto kontam da pustim kosu, ali me jebe ovaj zvrk sto imam napred, ko Van Persie, pa sta vi mislite kako bi to izgledalo kad bi se pustila kosa da raste,tj. kud bi islo?

pa imaces frcoklu sve dok ti ne poraste na bar 20cm :lol: jebiga... imaces i kasnije al nece izgledati glupo uz dugu kosu, gravitacija uradi svoje :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Treba mi neki vatreno crveni kolor šampon, kao i gde se može naći, ima li neko ideju? Dosad sam koristila crvenu farbu za kosu + crveni kolor šampon (Crazy color), ali više ga nema u toj parfimeriji i nigde ne mogu da nađem... Već sam kupila farbu, treba mi samo šampon.

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo da. Prvi put kad sam koristila, mislila sam da je to kao svaki običan šampon, samo ofarba kosu (a i pošto se ispira mislila sam da će se isprati i sa kože)... Međutim - ruke su mi bile skroz crvene, lice, uši, vrat... I to 2-3 dana. Tako da, preporučljivo je paziti. :D Rukavice obavezno koristiti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo da. Prvi put kad sam koristila, mislila sam da je to kao svaki običan šampon, samo ofarba kosu (a i pošto se ispira mislila sam da će se isprati i sa kože)... Međutim - ruke su mi bile skroz crvene, lice, uši, vrat... I to 2-3 dana. Tako da, preporučljivo je paziti. :D Rukavice obavezno koristiti!

E jebaga :)

Posto sam citala da je idealan nacin cuvanja crvene kose pranje kolor samponom jednom nedeljno + koriscenje svih onih cuda za zastitu boje. Znaci ipak je bolje da se ne ofarbam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupila sam glupi biosampon iliti biomelem pre nekog vremena, onaj za masnu kosu. protiv opadanja i peruti - sutra malo. kosa je pocela posle pranja tokom cesljanja da ostaje u velikim kolicinama na cetki a peruti koliko hoces. a nikad pre se nisam toliko linjala koliko od njega. hvala lepo, vracam se na loreal :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...