Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

masti mi se kosa od njega al' dobro, bolje to nego da se linjam ko macka u prolece :D

 

A koji koristiš? Ja ako koristim masku, moram da perem kosu svaka dva-tri dana, ako ne, onda može malo duže. Jako malo. :) Ali zato nemam problema sa krajevima. :D

 

I Garnier je dobar, da. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

crveni, ne znam kako se tacno zove. tj, moja keva ga koristi, ja se grebem kad me smori herbal esensiiiiz :) moram barem svaki drugi dan, a krajevi su mi sjebani od raznih izletA u neke tamo boje koje zahtevaju blans. ne mnogo, ali dovoljno da primetim :D

Edited by FaiL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi neki vatreno crveni kolor šampon, kao i gde se može naći, ima li neko ideju? Dosad sam koristila crvenu farbu za kosu + crveni kolor šampon (Crazy color), ali više ga nema u toj parfimeriji i nigde ne mogu da nađem... Već sam kupila farbu, treba mi samo šampon.

 

chile_shampoo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim ako si se nameracio na riblju kost, ne vidim sto ne bi mogao sam :confused: Ako ti je BAS duga kosa kad dodjes do ramena prebaci je ispred sebe i nastavi (samo moras tad da pletes obrnuto da bi bilo seamless).

NE imam samo pozadi dugu kosu svud drugde sam celav,i dohvatim ja i pocnem da pletem i pogledam da sam pola kose izostavio,pricale mi drugarice da ima neki magic djavo koji ti pravi kiku samo uvrces a je ne znam ni sta je to ni gde da nadjem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je super kad ti se ceo zivot vrti oko dragog :)

 

DF nemoj biti surova, nekim zenama je jako tesko da nadju (ikakvog) decka. :):):)

 

Jel zna neko kakav efekat na dugu kosu ima dugotrajna primena orahovog ulja? Moja prijateljica tvrdi da malo potamnjuje kosu i da jacha koren, licno pojma nemam. Ima li ko kakvu bolju informaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...