Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Koliko treba da ti ucvrsti? :haha:

Ozbiljno pitam.

 

Za zene radoznale na temu kane, probala sam da smuckam kanu u maloj kolicini sa kokosovim mekom i jako sam zadovoljna rezultatima. Daleeeko se lakse nanosi i jako je hidrirana kosa posle za razliku od klot kane koja malo susi. Ispira se deset puta lakse. Boja je pristojna, kao nakon kane (sto je kod mene vidljivo samo na suncu, jbg), ali siiijaaaa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ni sam ne znam kako se sve nisam sisao i koliko sam frizera promenio.

 

Sad se vratio kevi pod makaze. Nije bas profi ali ima iskustva. Mrzi me vise da se smaram po salonima a svejedno nisam nikad zadovoljan, a i ovako kevi mogu da prigovaram do mile volje, ako nista drugo :bigblue:

 

I ja sam primtio po neku sedu, a i cini mi se kao da mi se malo proredila kosa, sad moguce je da umisljam.

 

Uglavnom sad se sisam na kratko. Mislim ne bas skroz kratko. Ne verujem da cu vise da pustam, mnogo je jednostavniji zivot sa kratkom kosom.

 

Koristim i ja gelove sad, ali nisam jos nasao neki da sam bas skroz zadovoljan.

 

Uglavnom sa kosom se nikad ne zna. Nekad mi dobro stoji, nekad uzasno. A i zavisi da li je sveze oprana.

 

Kad sam imao skroz dugu bar nisam imao nikakvih problema oko namestanja frizure, ovako svaku dlaku moras da namestas. Sve ima svoje prednosti i mane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja je pustam iha ha, samo sto sam od struka isekla jedno 15cm :( pa sad polako natrag.

 

Nema dobrih saveta kao da nisam na metal forumu elem, u supermarketima koliko sam gledao uglavnom ima Nivea i Taft, mislim da ću probati ovaj najjači od nivee:

 

http://www.nivea.rs/...oda/Gel-za-kosu

 

Zasto ti treba gel da bi pustio kosu?

 

Ko je pitao za mokar izgled, jbg to mi nikad nije bilo interesantno pa nemam pojma koji su preparati.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mačka Naopačka

 

Da namestim unazad kosu mi treba gel, da ne bude razdeljka, ali ne puštam da bude mnogo dugačka, znači bez vezanja u rep i sl.

 

 

 

Ko je pitao za mokar izgled, jbg to mi nikad nije bilo interesantno pa nemam pojma koji su preparati.

 

Nisam ja pitao, ali ima neki Taft Wet gel.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Struka?! Jbt, ja ne znam ni da li ce mi narasti toliko. :haha:

 

Zasto ne bi, zavisi samo kako je pazis. Malo se meni promenila perspektiva, sad dozivljavam svoju kosu kao kratku. Ali s obzirom da je drzim skupljenu sve vreme jerbo moram, onda mi znaci duzina.

 

@ Mačka Naopačka

 

Da namestim unazad kosu mi treba gel, da ne bude razdeljka, ali ne puštam da bude mnogo dugačka, znači bez vezanja u rep i sl

 

Jasno... Pa sasvim je dovoljan krem gel. Problem s gelovima je sto slepe dlake pa kad rascesljas/prodjes rukama kroz kosu, te dlake se odlepe i time ostecuju. Sto nista nije previse bitno kad neces da je pustas. Ali meni krem gel nekako prirodnije izgleda, oni gelovi sa prejakim ucvrscivanjem malo bacaju na devedesete.

 

A momci, da vas pitam, kako se odrzavaju razbarusene kratke frizure a la dzejmi oliver?

Na kovrdzavu kosu? Ja pojma nemma ali mislim da je to zahtevno (svaki dan je moras namestiti i prati cesce zbog gelova krema itd), u odnosu na duga kosa vezana u rep stajling.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...