Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Drži mi palčeve da se osmelim da odem kod ove što ima salon dva broja od mene :haha:

Treba da odem.. već jedno godinu dana

 

hoces da ti nadjem odlican tutotial kako sama da se šišaš? Malo ce ti trebati mozda vise vezbe nego meni jer si ravna (u kovrdzavoj kosi se ne vide omaske), ali mislim da je jako jednostavno i vredno zdravog razuma i lepo seces koliko treba a ne koliko frizerka misli da treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je kosa odrzavana i lepo oshishana, ne mora vise od tri puta godisnje kod frizera, sem ako nije neki poseban oblik frizure koja se odrzava.

 

Najvise me nervira taj mot od dva meseca, meni se kosa ne rascvetava ni posle godinu dana.

 

@melinda

sto trpis ta sranja, ozbiljno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@melinda

sto trpis ta sranja, ozbiljno?

 

Fazon nadjes nekoga ko radi dobro, naviknes se, i nisam imala vremena da se pozabavim ozbiljnom potragom za frizerom, nekako sam taj deo odradjivala... a onda shvatis da bi trebao da se sisas a ne ide ti se, pa bi da promenis, opet slabo znam kraj/ljude pa idem na preporuku ;) Imala sam svoju divnu firzerku na Zvezdari kod mojih ali daleko...

Thnx again Zen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je kosa odrzavana i lepo oshishana, ne mora vise od tri puta godisnje kod frizera, sem ako nije neki poseban oblik frizure koja se odrzava.

 

Najvise me nervira taj mot od dva meseca, meni se kosa ne rascvetava ni posle godinu dana.

 

@melinda

sto trpis ta sranja, ozbiljno?

 

Ne mora nikad, pusti te price, zavisi kako je negujes i kakva ti je kosa.

 

Fazon nadjes nekoga ko radi dobro, naviknes se, i nisam imala vremena da se pozabavim ozbiljnom potragom za frizerom, nekako sam taj deo odradjivala... a onda shvatis da bi trebao da se sisas a ne ide ti se, pa bi da promenis, opet slabo znam kraj/ljude pa idem na preporuku ;) Imala sam svoju divnu firzerku na Zvezdari kod mojih ali daleko...

Thnx again Zen ;)

 

Ne znam sta ocekujes od frizera. Ove moje u kraju su ok, u smislu da ako si raspolozena da cutis pustice te. Klepetace medjusobno i s drugim pacijentima u lokalu. Jedna je cutljivija od druge. Al ne umeju da šišaju, za feniranje su ok relativno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene moja frizerka smara neviđeno :D

Zato sam se šišala juna prošle godine poslednji put

Možda je Mačka i u pravu, ja ne vidim da mi je kosa išta gora, samo da je ima baš mnogo

Nemam rascvetale krajeve (čak sam ih više imala kad sam se češće šišala), samo je suva i oštra, al' jebiga, takva je kakva je, nema to sa redovnim šišanjem veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu rascvetali krajevi da se resavaju i jedan po jedan ako ih nemas puno i imas zivaca. Ja licno nemam. Moze i da se zavrne par pramenova i staa ispadne da se skrati. Mozes sama skratiti kosu. Ima dosta opcija, ne mora se kod frizera.

 

Mislim, ako hoces da pustis kosu onda treba skracivati rascvetale krajeve i bele tackice, inace se lomi i prividno ne raste. Ne mora ni to, samo onda raste donekle i jbg.

 

Ali ne mora vala nista, pa ni kod frizera.

 

Anti frizerski pokret :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...