Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Nemam pojma kako, meni je njegova frizua baš moćna, gledao sam neku emisiju kad je bio u Italiji nosio u torbi ceo arsenal pribora, nešto jebava sa fenom.

 

Elem ja bih maksimalno ovako nešto kao Thor

 

Chris-Hemsworth-golden-hair-or-short-hair-for-man.jpg462979977_chris_300.jpg

 

Nadam se da ti je kosa ravna i relativno tanka.

I hvala za slike Thora ;)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Probala, radi :haha: ne bih previse cesto jer nije dobro za kosu da je trljas uzvodno...

Izgleda ko da me frizrali za svadbu (tudju) :da: aj lajk.

 

Ma da, otkako mi se preselila frizerka u Nemacku nasla sam neku koja dobro sisa i fenira ali je iritantna do jaja. Tip koji samo prica... i pocela sam da je izbegavam i idem kad bas moram pa se u medjuvremenu snalazim kako znam i umem. :haha:

Ako znas dobrog frizera/frizerku zemun-novi bg sibni info, moram da se sisam a ne ide mi se kod ove moje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, otkako mi se preselila frizerka u Nemacku nasla sam neku koja dobro sisa i fenira ali je iritantna do jaja. Tip koji samo prica... i pocela sam da je izbegavam i idem kad bas moram pa se u medjuvremenu snalazim kako znam i umem. :haha:

Ako znas dobrog frizera/frizerku zemun-novi bg sibni info, moram da se sisam a ne ide mi se kod ove moje :haha:

 

Razlog zasto jako tesko nadjem frizerku i kozmeticarku. Dodji u Rumu, ova moja skoro i ne prica, a kad prica ne smara. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mojih frizera pušta se Pink Floyd, Hendriks, džez, bluz... milina

lik koji me šiša je moje godište, a nije naporan, uvek se lepo ispričamo

 

jedina mana je što je šišanje 550 dinara, a idem jednom u tri nedelje

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, otkako mi se preselila frizerka u Nemacku nasla sam neku koja dobro sisa i fenira ali je iritantna do jaja. Tip koji samo prica... i pocela sam da je izbegavam i idem kad bas moram pa se u medjuvremenu snalazim kako znam i umem. :haha:

Ako znas dobrog frizera/frizerku zemun-novi bg sibni info, moram da se sisam a ne ide mi se kod ove moje :haha:

 

na pogresna vrata kucas, ja kod frizera ne idem, sama se šišam ( :P ). Isla sam par meseci prethodnih u ludnici sitnog deteta jer mi bilo lakse da mi oni operu kosu, al no more jer pustam kosu. A da pricaju - ne zaklapaju, sve do jedne gde god sam bila. Pritom ne slusaju, rekoh joj da hocu duboki V oblik pozadi (jer: kovrdzava kosa) dobijem jedva blagu krivinu. Gr..

Sad kad se ukovrdza glava mi ko piramida. Grrrr.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlog zasto jako tesko nadjem frizerku i kozmeticarku. Dodji u Rumu, ova moja skoro i ne prica, a kad prica ne smara. :D

 

Rado Najc ali daleko :sad:

Realno stvarno imam problem, jer kad ne dodjem duze od dva meseca doceka me pitanjem "jesi li nesto ljuta na mene?" :rolleyes:

a nerviraju me ljudi koji pokusavaju da mi naturaju kad ja treba da idem kod nekog, ici cu bre kad ja hocu :haha:

Zatim price da su lekari zlo i kako nemaju pojma (a zavrsava u medjuvremenu srednju medicinsku skolu jer hoce da radi kao sestra, pa se raspituje da li bi ona mogla da zavrsi moj fax, "to nije tako tesko zar ne?")- znaci svaki jbni put...

 

A kozmeticarki koja me je super "radila" sam pomogla dijagnostikovali smo joj karcinom itd... da bi mi se posle ljutila sto je morala da ceka u red za pregled kod moje prof-mentorke... i tako realno vise su ljudi imali koristi od mene nego ja od njih... :haha:

 

 

Kuruze koje je to fucking sisanje od 650 din covece toliko ja paltim za sisanje moje kose koja je dosta duga i jos ih castim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o tome ti pricam... generalno skracujem krajeve na 2-3 meseca eventualno kada idem negde idem da se isfeniram i na neku frizuru ako idem na nesto svecanije ali ne razumem ih uopste, ja sam isto u tom tripu sve sto mogu sama uradicu (sto sam joj i jednom prilikom rekla), sto ne mogu tada idem... ali nisu mi jasne... zato sam u fazonu da nadjem neko mesto gde ce samo da odrade svoj posao, bez nekog udubljivanja daljnjeg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...