Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Jare, proveri da li si skinuo apdejt a obrati pažnju i na ovo:

Crack didn’t work with the Multi-13 and Full-Unlocked version, so i guess i got to download this torrent
Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајте линк за тај апдејт.

 

И је л' морам да имам Стим да бих играо?

 

Не могу сад да скидам опет, јебе ме нешто. Сутра ћу до ортака да одем да покупим Скидроу верзију, али би било до јаја ако бих могао и без тог цимања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебава и мене.

 

Ипак, стари ас ће ово лепо да избрише, без нервирања и да сачека да се слегну утисци и рашчисте преваранти са лажним линковима и крековима.

 

Није шећер у воду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека хвала. Торент не признајем.

Рапид поново ок ради, Брзина 700, који ће ми курац торент.

 

Леми, сачеј дан-два да се све среди.

Прави мајстори знају да сачекају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека хвала. Торент не признајем.

Рапид поново ок ради, Брзина 700, који ће ми курац торент.

 

Леми, сачеј дан-два да се све среди.

Прави мајстори знају да сачекају.

 

Istog sam misljenja bio dok govna nisu sjebala megaupload.Kakav kurac torent pored zivog MU.Ali sada naterala muka,rapidshare stalno kenja,a ostali hostovi nisu ni za kurac.

 

Ovaj majstor sada ima vremena da cepa,za dan/dva kurca baba vecerala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh ovaj torrent sto Skullkrusher okacio, instalirao, krekovao, sve radilo okej, napravih i lika, i izabrah tim, i odjednom igra crashuje. 2,3 puta sam pokretao igru opet, pravio sve novo, al uvek isto, nakon nekih pola sata igranja jednostavno crashuje i izbaci neki error. Ima li neko slican problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo zbog ove teme sam iskopao pw da se ulogujem.

 

I kapiram isto kao i prosli fm12 - mora da prodje bar deset dana od 'rilis dejt-a' da bi mogao da skines neki polupristojan menadzer bez sto hiljada bagova.

 

 

Sad se cak razmisljam i da je narucim online i da ne mislim o tim glupostima.

 

I da - ako su STVARNO ubacili taj trip 'klik-rezultat' bez gledanja tekme - svaka im cast! Nikad necu da zaboravim fm03 (ako je to onaj sa next-next-next-match forom i onim vush! zvukom D:) Taj je pokidao moje detinjstvo na dve polovine od 45 minuta D:

 

edit: jbt tek sad skapirah da sam ovu temu JA i otvorio :blink:

 

Da jbt moj stari profil....

Edited by shanti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh ovaj torrent sto Skullkrusher okacio, instalirao, krekovao, sve radilo okej, napravih i lika, i izabrah tim, i odjednom igra crashuje. 2,3 puta sam pokretao igru opet, pravio sve novo, al uvek isto, nakon nekih pola sata igranja jednostavno crashuje i izbaci neki error. Ima li neko slican problem?

 

Isti kurac i kod mene.Meet the stuff ne radi,svaki puta mi prsne igra.Isto kada hocu prekinuti pozajmicu.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...