Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

https://www.skidrow-...cracked-fckdrm/

 

pa da vidimo kakav je

 

Radi li nekome ovo? Ja sve izaberem, menadžera, tim, database, i kad sve to treba da potvrdim, dođe do ekrana "do you want to add a new manager or start playing", i nema nikakve opcije za yes ili no, samo se može na escape izaći iz tog pop-upa, i nema šanse da se nastavi igra odatle. Vidio sam i na RuTrackeru da imaju ljudi isti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa na 18 vec u drugoj sezoni bude mislim 2m budzet od uprave, ja sam odma sad prodao jankelu u francusku za 1.5m sa bonusima do 2.5 i cini mi se cak 40%, zajebah ih maksimalno. moz se prezivi uz dobar skauting :D

 

ja i nisam hteo odmah, al on zapeo pa zapeo, mislim se putuj igumane

 

e da dobio sam sve pare, ne ide pola oliju kao sto hoce irl

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa obicno nece, al izgleda da nije bas sentimentalan :D ne da Kent minute jbg

nema ni tog Stanojlovica.. a large database sam uzeo

glavni potencijali pored onih gore nabrojanih iz mladjih kategorija su Ivan Tejic, Lazar Pavlovic, Strahinja Pavlovic, Ivan Balaz, golman Trnic, dalje Bosnjaka cekam sa pozajmice, kao i Strahinju Jovanovica, i oni su dobro sredjeni

mora overim i Njegosa Petrovica iz Rada, on mi je obavezna akvizicija na poslednja 2 FMa

 

inace verovatno ste videli ali sad su bas prosirili opcije sto se tice biranja postavki kad je lopta u posedu, kad se ekipa brani i kad je u tranziciji, kukam godinama za time

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja sam hteo da dovedem tog Pavlovica, klub pristao ali on nije hteo zbog navijaca. Inace igram 4-2-3-1, guram Melega maksimalno i vec kida, levo Marin u retkim situacijama kad nije povredjen, ostatak Ben, desno Srnic koji iz nekog razloga rastura iako mu nije pozicija. Kupio sam nekog crnca na sredini i vec je bolji od svih, upario ga sa Jovancom i razbijaju. Joveljic na pozajmici u Bohumu, Pavkov i Boaci tu i tamo ubodu ponesto. Odvalio me BATE borisov u kvalifikacijama pa igram LE, u ligi na 10 utakmica primio jedan gol, dobio u gostima Partizan, Vosu i Napredak. Mislim da me mega sere jer ja ovo pojma nemam da igram i nadam se da cu uzeti pare na zimu jer sam trazio 2 miliona za akademiju za mlade igrace, Dajem minute Aleksi ali mi se cini da nista ne radi pametno, videcemo sta cu uraditi sa ostalim onim klincima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Nisam dugo bio na ovoj temi, drago mi je da vidim da Skid Row i dalje krekuje nova izdanja i sudeći po vašim postovima od prošle godine rekao bih da se manje-više normalno mogu naći i skinuti nova izdanja. 

Ja i dalje igram FM12, prije par godina sam kupio FM15 i tu sam se žestoko zajebao, jer džabe unaprijeđen gameplay i grafika i milion opcija, kad se utakmica odvija previše brzo i golovi lako padaju, pa na kraju meča imaš vaterpolo rezultat.

Vidim da za FM2020 najavljuju dosta nekih novih opcija, pa sam se zagrijao da ga čak možda i kupim, ali reko' da prvo vidim može li se i dalje naći piratska verzija i da li neko od stare garde još prati i igra ovo, pa sam zato svratio ovde.    

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...