Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

дакле, чипс са укусом сарме има укус сарме само ако подригнеш

 

онај са окусом кисела краставца има укус кисела краставца само ако прнеш, па се буке киселости помеша са пролазношћу живота и извуче тај кисели краставичији осмех.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krem bananice su najbolji slatkiš svih vremena. Najozbiljnije. Baš sam skoro u onom kiosku u kojem prodaju samo Soko Štark proizovde i koji se nalazi na 20 metara od samog Soko Štarka u Kumodraškoj ulici kupio desetak bananica i pojedo ih u roku od odmah. Čini mi se da je cena bila 10 ili 11 din. Znatno jeftinije nego u prodavnici.

 

I to važi za sve ostale njihove proizvode. Recimo, čokolada Najlepše Želje sa jagodom košta 85 dok u prodavnici oko 115 din.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupila sam ja kutiju bananica juce, ak' 'oces mozemo da delimo :pivopije:

 

A sto se tice toga ko je musko... Rek'o mi njegov burazer pre neko vece nesto u fazonu... "Vidi, ja znam da je on istripovao da je mnogo jak i da je zastitnicki nastrojen, al' moram da te obavestim da ti ipak ne nosis suknju u toj vezi..."

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jok, to sam zabranila :D

Kad imam da kupim sebi sta mi se pije, kupim, kad ne, ili ostanem kuci, ili prosetam ili tako nesto...

Nisam mislila da te sponzorise. :haha:

Ni ja ne volim da mi neko stalno placa pice, ali se ne bih bunila da me ponekad casti toplom cokoladom. :)

I sta, da nisi tada imala tu kintu u dzepu, gledala bi njega kako pije kafu? :haha:;)

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене неке жене водиле у позориште, биоскоп, једна 'тела да ме води на неки концерт, ал' је те вечери био дерби (онај кад га је Раћони увалио са Аутокоманде)...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislila da te sponzorise. :haha:

Ni ja ne volim da mi neko stalno placa pice, ali se ne bih bunila da me ponekad casti toplom cokoladom. :)

I sta, da nisi tada imala tu kintu u dzepu, gledala bi njega kako pije kafu? :haha:;)

 

Ma 'de, onda bih ga naterala da hoda ili se ne bi videli to vece :D

Pravilo je da kad neko poklanja nesto, to poklanja oboma :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...