Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Drugar sad valja Milke svih ukusa po 70 dinara male a 200 velike od 300 grama tako da se davimo sada u tome draga i ja.Odemo kuci kod njega pa biramo od 30 razlicitih koje nismo probali ili nismo odavno jeli.Ima i na pijaci kod nas one Schogetten na kockice austrijske 60 dinara 100 grama.Juriiisss!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je dobaaaaaaaaaaaaaaaaaar, batice! A pritom spremi se za pet minuta - zakon. Posuh ga lešnicima, super ide :da: Svaka čas' za recept!

 

E, super!

 

Ja pravim malo drugačiji: umjesto maslaca stavim apple sauce (u DM-u ima da kupiš gotov, dio sa organskom hranom), umjesto bijelog koristim integralno brašno, stavim 2-3 k.k. žutog šećera, a u suve sastojske ubacim šolju pečenih oraha. Probaj, fenomenalno je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drugar sad valja Milke svih ukusa po 70 dinara male a 200 velike od 300 grama tako da se davimo sada u tome draga i ja.Odemo kuci kod njega pa biramo od 30 razlicitih koje nismo probali ili nismo odavno jeli.Ima i na pijaci kod nas one Schogetten na kockice austrijske 60 dinara 100 grama.Juriiisss!!!

Svaka vama cast, mislim da bi mene slog strefio.

Crnu cokoladu mogu svaki dan jesti i da mi ne dosadi, ali ta "standardna" mi je preslatka i dosadila mi je.

 

Inace opet me je uhvatila slabost ka strudlama sa makom....

 

Zna neko neki dobar recept za istu? Nikad nisam pravila. Mada volim kad je strudla suvlja, ne volim kad ima puno mleka da se cedi i bude mokro :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko neki dobar recept za istu? Nikad nisam pravila. Mada volim kad je strudla suvlja, ne volim kad ima puno mleka da se cedi i bude mokro :puke:

 

Probaj onda bez mleka nego na testo namazi malo dzema bilo kog ii natrpaj maka koliko hoces i tako ispadnu suvlje, sa mlekom su mi nekako gnjecave ali naravno ako stavis vise dzema onda opet i ovako spremljene isto budu bezveze. :puke:

Edited by TheMashica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...