Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Midget no... no... no...

 

Pazi to mi je i cudno u vezi ovom cokoladom pojedes malo i ne mozes vise evo dok sam pravila pauzu i internautisala pojedoh sama celi cokoladni wellness :redface:

 

E vidis nisam obratila paznju na after eight seriju, do ove cokolade... Ma kazem ti sigurno je neka sexulana konotacija ali na finjaka :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ne izgleda nešto posebno, ali je mnogo ukusno. I nije baš ultra slatko.

 

Banana bread: bananabread2.jpg

 

http://rasamalaysia....ad-banana-cake/

 

 

Ovaj često pravim jer je baš lagan. Uglavnom stavim 1 supenu kašiku smeđeg šećera ili mirin (pirinčani slad) ili neku drugu zamjenu, šta se već nađe u kuhinji :D

 

kokosov%20kolac%20sa%20kruskama%20700x300.jpg

 

http://www.carobnabu...lac-sa-kruskama

 

 

edit: možda je ovo trebalo na kuvanje... mada nema kuvanja :D

Edited by Kokopelli
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš i apple bread i on je super, mada hleb možeš da praviš sa svim i svačim. Fora je samo da ne bude suv, već baš onako... mljackav :D

 

Moram da napravim american pie. Baš je lagan recept i nije teška kao srpska. Nju ne mogu ni da jedem :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš i apple bread i on je super, mada hleb možeš da praviš sa svim i svačim. Fora je samo da ne bude suv, već baš onako... mljackav :D

 

Moram da napravim american pie. Baš je lagan recept i nije teška kao srpska. Nju ne mogu ni da jedem :mrtav:

 

Daces mi recept, posto kontam da je u testu fora za ameerican pie varijantu...

Inace moj digestivni trakt jako lose secanje ima na lenju pitu sa jabukama, jako lose... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peče se banana hlebčić - baš me interesuje kakav je.. ultra lako za spremiti (s tim što mislim da sam malo zajebala stvar pošto nisam dobro promešala suve sastojke... ali... šta je tu je :) )

 

kako je ispao? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako moja baba zove kolač od `brownie patišpanja preko kog ide džem od šljive pa tanak sloj čokolade. :drool:

Pravila bih, a ne mogu doć do domaćeg recepta :)

PS Mare, ubaci oba recepta u "Kuvanje" ako ih nađeš.

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...