Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Ako neko nadje kod nas taj Sour Cream and Onion Low Fat nek mi javi :haha: u Merkatoru je najbolji izbor, imaju one standardne (original, paprika, cheese, bacon, onion) + bbq i neke dve salate al nema low fat :( zato ih i ne krkam, 35g masti na 100g cipsa :ph34r:

Upravo zderem najbolju baklavu ikad, nova pekara Kiflovski na uglu Rankeove :cool: Druga najbolja je u etno restoranu Zornica Kuca.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja nikad nisam voljela žvake, s izuzetkom Orbita i sl.

Voljela sam jedino još Shock (koje bih ispljunula čim bi ukus počeo da im "slabi").

 

 

Šta bih sad dala za...

3379_tulumbe.jpg

Jelacic_torta.jpg

2097_srneca_ledja.jpg

O, kako ih volim.

 

:alava stoka:

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju današnje žvake taki šmeks kao nekdanje, makar imale i bolji ukus i fensije pakovanje i postojaniju kakvoću... :razz:

One and only! - n40637658072_6178.jpg

 

Nešto se setih i - rocky2.jpg

 

 

Nego, back to the future, voli li neko ove - TakovoIsleriEuroCookie140g.jpg?

Baš sam se raspravljao sa curom, nikako da skontam šta neko može da oseti posebno ukusno u ovakvom slatkišu?! No, očito je da ona baš i nema nekog ukusa... :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rocky bombone. :wub: Je l' se secas kad su ih pakovali u nesto kao koverte, plave i roze, ako se ne varam? :)

Ne, ali se sećam nekog 4. pakovanja, u nekoj kao kutijici sa kao poklopcem... ili je to bio naš lični štek? =O)

Klasične su bile fore sa podmetanjem običnih kamenčića, za dražestan osmijeh... :zuba:

 

Nego, ima li nekih domaćih kolača išlera? Meni neko zvonce zvoni...

 

Turbo samo zbog vijeklova raznijeh... Zvezda se voli, Partizan žvaćeš, pa ispljuneš. :razz:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...