Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Ne znam.

Meni je to isto ko da kazhesh da svi metaleri pichke samo nece da priznaju.

 

 

EDIT;

AUF sine koji offtopic...kako li se samo stiglo do ovde od slatkisha i grickalica....

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sestra je mog zeta upoznala na plesu, nemas pojma koje je to razocarenje za mene bilo kada sam cuo gde su se upoznali, a jos kada sam cuo da on igra tenis i da je zaludjen tim sportom, totalno sam popizdeo, jebem ti feminizirane muskarce :( To je ogavno isto kao i devojke koje boksuju ili bacaju kladivo :(

 

A ja ne bih isao na ples pa makar tamo djuskala gospodja Jameson glavom i bradom u sve stiklama i suknjici :(

 

A osecaj za ritam treba imati i kad igras basket ;)

 

A, ti imas predrasude ;)

Nema veze, neka ti ih.

 

Ne znam u čemu je problem kada se spomenu ples i muškarac. To što dotičnog zanima ples i bavi se njime amaterski (u slučaju tvog zeta) ili profesionalno, ne znači da čovjek posjeduje bilo kakve osobine koje imaju veze sa ženstvenošću ili sl. A šta sa umjetničkim klizanjem tj. klizanjem uopšte? Uglavnom se divim vještinama koje takvi ljudi posjeduju, osjećaju za ritam, a da ne pričam o tehnici. I ja bih se rado upoznala sa momkom na plesu, samo što šteta jer to se neće desiti. Skroz sam antitalenat kada je ples u pitanju, izuzev trbušnog, mada mi ni to nije išlo da valja.

Hmmm, na kraju bih se osjećala bezveze, jer moj čovjek zna izvanredno da pleše a ja smotana, nemam osjećaj ni za šta. U svakom slučaju, čitava poenta je da feminizam nema veze s tim.

 

E da, sada je i tenis ušao u uži izbor za ženski sport?

 

Naravno. U krajnjem slucaju, kad tip zna da igra to je sexy (zensko misljenje se racuna, valjda?).

 

Ipak,

koliko god da je prerastao u umetnichku formu , ples je u neku ruku produzhena predigra. Podsvesno jebanje bez ulaza, shta ti ga ja znam. Sva pazhnja fokusirana na jednu osobu. Dakle, ima sve elemente da bi ga zhene volele a mushkarci mrzeli.

 

A jos jedno ipak, u plesu muskarac vodi a zena prati, sto je prirodan odnos i bilo bi logicno da odgovara muskarcu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, ti imas predrasude ;)

Nema veze, neka ti ih.

 

Naravno da imam predrasude. Smisao emancipacije je da se izjednace prava muskarca i zene a ne da muskarac postane zena a zena muskarac.

 

Da se vratimo na temu, zaboravio sam da kazem da ipak imaju dva slatkisa koje volim, a to su krem bananice i 7 days sa kremom, ali samo ako su svezi, kada su bajati nisu ni za ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene treba grasak. :)

Jaffa sabija, i Mancmelou sa voleo sve dok se onaj lik nije otrovao. :) Onda mi se zelja za kupovinom nekako smanila....

Nama muskarcima je ples zanimljiv isko koliko i vama rvanje ili boks.

Ples je zanimljiv nego ja ne znam da plesem. Najveci blam devojka me cima da plesem a ja ne znam. Zato mora da mi bude zanimljiv, uzeh par osnovnih casova i eto. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...