Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Uh, on je bio hit negde tamo '96 - kada se pojavio ( uz dobro propraćeni marketing ).

 

Nisam tada mog'o da spavam bez njega kol'ko mi bejaše paše ... ali ipak od tih čokoladica Twix je Twix!

 

2 in ONE. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moja deco ne secate se vi pre rata "Josip Kras" prozivoda, cokoladica "Zivotinjsko carstvo" ... meni je cak iz Zagreba tada stigla nagrada zbog albuma koji sam bio popunio slicicama ... pa "Benko" ....uh sad me uhvatila nostalgija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moja deco ne secate se vi pre rata "Josip Kras" prozivoda, cokoladica "Zivotinjsko carstvo" ... meni je cak iz Zagreba tada stigla nagrada zbog albuma koji sam bio popunio slicicama ... pa "Benko" ....uh sad me uhvatila nostalgija :D

 

Ja cekam jos jednu slicicu iz razmene i onda sam popunila prvi album Zivotinjskog carstva. ;) Najozbiljnije. I jedva cekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moja deco ne secate se vi pre rata "Josip Kras" prozivoda, cokoladica "Zivotinjsko carstvo" ... meni je cak iz Zagreba tada stigla nagrada zbog albuma koji sam bio popunio slicicama ... pa "Benko" ....uh sad me uhvatila nostalgija

Ima bre i sad "Životinjsko carstvo" da se kupi, samo nije ni nalik na ono staro...

 

Jaoj, "Benko" i "Čokolešnik" i "Linolada", jebem ti sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre moj ortak moze 1kg da pojede cokolada

ja evo priznajem mogu nekad u vrh glave 200

a mi se kladili da ce mo mi da mu kupimo 1 kg i ako pojede mi njemu svi kupimo sutra jos jedan kg

a ako izgubimo on kupuje nama 1 kg

i lik je lagano pojeo i nista mu nije bilo :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...