Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Je debeo?! Ja sam "elegantno popunjen", molim lepo...

A pecenje i ne volim bas preterano...

 

 

 

 

 

 

A TI SI, TANAK, A?!

као зимски шприцер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

хахахахаххахахахахах

Share this post


Link to post
Share on other sites

vocje nisu slatkishi, vocje je vocje xD

mrzim lubenice...

ali zato kriziram u sezoni bez treshanja, nektarina i jagoda:D

volim i kivi.

i banane.

i pomorandzhe.

al to ljigavo vocje tipa lubenice, dinje i to...njah, ne volim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinje su bzv.

 

Ja sam verovatno jedina osoba na svetu koja ne voli jagode.Pojedem ih ponekad ali su bzv.

 

Ostalo je dobro.

 

 

Probao sam grepfrut pre 5-6 dana i mogu reci da je odvratan.Ananas je mnogo ukusan ali sam ga jeo samo 2-3 puta.

 

 

Sve sto je slatko-slatkis je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam jedina osoba koja je u bio shopu kupila 2 kilograma semenki ( bundeve ) odjednom . Za ta 3 dana sam uz te semenke popio i 8 litara kole .

Sto se tice voca , tu ne biram : lubenice , dinje , tresnje ..... ali zato nista nije kao hladne borovnice , .... Jebalo vas voce ko ga i pomenu , sad mi dodje da ubijem nekoga za borovnice .....

Sokovi : Uz svaki obrok litar soka u tetrapaku ( verde ili neki slicni , oni od 50 dinara )

Slatkisi : Rum bar , citro , cokoladne bananice , zele zeka ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moja deco ne secate se vi pre rata "Josip Kras" prozivoda, cokoladica "Zivotinjsko carstvo" ... meni je cak iz Zagreba tada stigla nagrada zbog albuma koji sam bio popunio slicicama ... pa "Benko" ....uh sad me uhvatila nostalgija :D

 

Jok, ti se secas :pivopije:.

 

Inace najjaca cokolada na svetu (a probao sam ih sve) je bila Runolist. Kraseva. Mlecna. Benko je slovenacki. Lahko je pripraviti zares dober napitek che je to Benko.

 

Ne znate bre vi deco sta je SFRJ.

 

 

P.S. Popunio 'Zivotinjsko Carstvo' uredno tamo neke '74-'75. Izmedju ostalih (albuma). Figurine Panini, edizioni Modena.

 

P.P.S. Sad me u'vati nostalgija. Jel' gledao neko U.F.O. seriju iz '72-'73 tu negde. Ko je gledao setice se.

 

paninishadologo.JPG

 

 

 

 

...al to ljigavo vocje tipa lubenice, dinje i to...njah, ne volim.

 

Ne znas sta propustas. Inace, sto se dinja tice, ja volim da je isecem na omanje kriske i urolam u prsutu (iz Parme naravno, ne iz Crne Gore sigurno). Secha.

 

Zar lubenica ne spada u povrche?

 

Ne. Naravno. VoTje je. Iz Afrike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ćale je oduvek tvrdio kako moja keva pravi gore tulumbe od njegove keve ( moje babe ), a ona još gore od njegove babe ( meine prababe ) ... a baba ne mož' po tom pitanju ni da prismrdi ''pravoj'' prababi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubenice i dinje su povrce, paradajz je voce.

Za bundeve nisam sigurna :)

 

Alo. Lubenice i sve dinje generalno (iz roda Citrullus) su VOTJE. Get it. Paradajz je isto votje. Patlidzan, tikvice i bundeve takodje :ph34r:.

Edited by Odliveni Mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...