Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Svedi na minimum slatkise ako ne mozes potpuno da ih izbacis i vezbaj svaki dan.

Uh, vježbanje :mrtav: Mrtva dođem s posla, to bude oko 6pm, a onda mi tek slijede neke druge obaveze. tj "obaveze": dečko, prijatelji, doći kući i odmoriti se, a onda bude 11pm kao sada i onda tuš pa krevet. Jedino bih vikendima mogla planirati. Ili da trčim 3x nedjeljno. Ovdje ima fina ravnina, pa bih je mogla iskoristi. Pola sata-45min -- sasvim dovoljno.

 

Mozda smo mi koji smo te zajebavali ipak bili u pravu? :(

To mi je tek palo na pamet posle vaših postova.

 

 

Ali nema šanse, a-a! Moja luda glava svašta pomisli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako, bolje je da vezbas 5 minuta dnevno, nego uopste.... a u pauzama uvek mozes da uradis 10 trbusnjaka...dok gledas recimo TV...pa kad nadjes vremena opet 10...

Mada, trcanje je fakat najbolje, ali oduzima najvise vremena, samo da imas bilo kakvu aktivnost...sad bilo kakvu. :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam slatkise i zderem ih dok mi ne pripadne muka.. Obicno decko i ja odemo u slatku kucu gde se za jeftine pare odvalimo od coko biskvita, mog omiljenog slatkisa..:) Sto se linije tice cim vidim da mi je to prezderavanje poremeti, ne jedem nista 3 dana, jer za to vreme mogu da se osusim, pa onda o5 na prezderavanje.:) Vezbe mi nista ne pomazu, toliko se mucila da bi mi na kraju noge postale ko fudbalerske i ramena boz sacuvaj.. Odkad ne vezbam izgledam zenstvenije i zadovoljnija sam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

basket

 

E ovo je za svaku preporuku! Znaci ok je trcanje, trbusnjaci i sve to, ali neki konkretan sport je nesto sto je neprevazidjeno, pogotovo kosarka. Ko je igrao zna zasto kazem, kada igras basket optereceni su ti svi misici, pogotovo trbusnjaci, butine, ramena, a opet nije toliko monotono kao ponavljanje serija nekih glupih vezbi vec ume da bude jako zabavno, pogotovo ako tovaris nekoga ko je glup za taj sport. Ja sam imao jednog ortaka sa kojim sam se cesto takmicio u zakucavanju, znas koliko se covek izmrcvari posle desetak brutalnih zakucavanja u kos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pojedem sto grama pa mi nista ne bude.

Ti si Konan.

conan1.jpg

 

 

 

O cemu vi pricate zenske? Ko Vas sisa. Ako jedes bices debela krava i posle ces pricati kako te niko nece i na kraju shvatiti kako fizicki izgled nije bitan vec ono sto je u glavi. :) Tuga ali tako je. Mada ima i onih egoista(debele azdaje) pa opet biraju.

Ako jedes slatko jedi umereno cisto da se zasladis a ne 100g cokolade i posle kukate.

Veronika rece "bolje vezbaj pet minuta nego uopste". :) Ili vezbaj ili nemoj da vezbas, kakvih crnih pet minuta. Bolje sedi jedi barem znas sta radis ovako tesis i lazes sebe, kao, pa dobro barem sam vezbala 5 minuta. :) Ne mozes ni da se zagrejes za tih pisljavih pet minuta a kamoli da se oznojis nesto.

 

pogotovo kosarka

Plivanje druze, plivanje je alfa i omega. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, vježbanje :mrtav: Mrtva dođem s posla, to bude oko 6pm, a onda mi tek slijede neke druge obaveze. tj "obaveze": dečko, prijatelji, doći kući i odmoriti se, a onda bude 11pm kao sada i onda tuš pa krevet. Jedino bih vikendima mogla planirati. Ili da trčim 3x nedjeljno. Ovdje ima fina ravnina, pa bih je mogla iskoristi. Pola sata-45min -- sasvim dovoljno.

 

Od vezbanja (pogotovo TRCANJA, mada bilo sta na svezem vazduhu) ces imati samo VISE energije, nikako manje. Niko ne moze da me ubedi u suprotno. Pogotovo sto ne fizikalises nego radis neki 'umni' posao ;)

 

O cemu vi pricate zenske? Ko Vas sisa. Ako jedes bices debela krava i posle ces pricati kako te niko nece i na kraju shvatiti kako fizicki izgled nije bitan vec ono sto je u glavi. :) Tuga ali tako je. Mada ima i onih egoista(debele azdaje) pa opet biraju.

Ako jedes slatko jedi umereno cisto da se zasladis a ne 100g cokolade i posle kukate.

Veronika rece "bolje vezbaj pet minuta nego uopste". :) Ili vezbaj ili nemoj da vezbas, kakvih crnih pet minuta. Bolje sedi jedi barem znas sta radis ovako tesis i lazes sebe, kao, pa dobro barem sam vezbala 5 minuta. :) Ne mozes ni da se zagrejes za tih pisljavih pet minuta a kamoli da se oznojis nesto.

 

 

Plivanje druze, plivanje je alfa i omega. :meshuggah:

 

hahaha :) haahha extra post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si Enclave, plivanje je jos kvalitetniji sport od kosarke, ali jbg nema bas svako zatvoreni bazen u kraju ili bazen na gajbi tako da je lakse igrati kosarku, a ko opet nema ni pristojan kosh u blizini i ekipic za basket, e onda je osudjen na trcanje. Zabijes slusalice u usi i pici .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bicikl, pesacenje, jahanje, slobodno penjanje? A borilacke vestine? Ples?

 

Nego, vidim ti si iz zemuna, koji su termini u pinkiju? ;)

 

 

Pa to su ok sportovi, ali uglavnom razvijaju samo odredjenu grupu misica, mada bolje i to nego u kuci raditi 10 trbusnjaka i sklekova. A ples nije sport to je proseravanje;)

 

Nemam pojma koji su termini u pinkiju, ali da budem iskren ja sam jako los plivac, ocajan, mnogo vise volim da ronim, ali to je ovde malo teze pa moram da cekam leto i more i cistu lepu prozirnu jadransku vodu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to su ok sportovi, ali uglavnom razvijaju samo odredjenu grupu misica, mada bolje i to nego u kuci raditi 10 trbusnjaka i sklekova. A ples nije sport to je proseravanje;)

 

Nemam pojma koji su termini u pinkiju, ali da budem iskren ja sam jako los plivac, ocajan, mnogo vise volim da ronim, ali to je ovde malo teze pa moram da cekam leto i more i cistu lepu prozirnu jadransku vodu

 

U zabludi si, velikoj. Od jahaja se razviju i ruke i ledja i ramena i trbusnjaci i dupe i noge. Najvise noge, naravno, ali zene smo ;) Od bickla noge i dupe opet. Od pesacenja takodje (samo se i psihicki dignes i to ozbiljno). I sve to ima SMISLA vise nego trcanje u prazno. Nemoj pogresno da me shvatis, ja se lozim kao da krenem da trcim, ali u principu je najbitnija motivacija za sve, a za trcanje je uzas iscimati se ako nemas kondicije i drustva (koje takodje nema kondicije :) ).

Ples nije proseravanje, ples je uzivanje a pritom ti se i zatezu misici. Ono kao, ne mlati, idi plesi malo ozbiljnije i cesce pa da vidis. Sad gledam drugaricu od par meseci flamenka znas kakve butine ima?!

 

Treba siriti horizonte, nisu svi za grupne sportove- ja prva. Odbojka, kosarka, fudbal- nista tu meni nije jasno ;) Nekom jeste- meni nije. A bodi bilding i sport radi lepseg izgleda mi je ravan nadogradnji noktiju sa tri vrste gela. Mora to da ima neku svrhu, ta aktivnost... inace batalim.

 

Edit: znam da si musko, ako zvuci kao da ne znam, to je jer sam ja zensko. :)

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama muskarcima je ples zanimljiv isko koliko i vama rvanje ili boks. Mada i ja serem, sedim po ceo dan za racunarom, sto na poslu sto kuci a ovde kao bavite se sportom .... definitivno je vreme da sa lepsim vrmeno i ja pocnem malo da skidam kilazu, ipak je 100kg previse za moju visinu, a izbacujem iz ishrane testo, a srecom secer, cokoladice i slatkise nisam nikad ni konzumirao. Inace u mojoj siroj familiji nema niko ko je gojazan i sklon nabacivanju salceta tako da se ja ne bojim, vrlo tesko nabacujem kilograme a lako ih gubim.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sushtini i jeste, al nekako smo poceli od zena sa pricom (o kilazi i sportu i vezbanju od pet minuta...) tako da pomenuh ples. Ima i tamo tipova, al slabo. A ne razumete uopste poentu, da je uvek PREMALO tipova i da ako imate neki ok osecaj za ritam, imate i priliku da budete okruzeni zenama koje se otimaju oko vas ;)

 

Zenama u stiklama i suknjama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sushtini i jeste, al nekako smo poceli od zena sa pricom (o kilazi i sportu i vezbanju od pet minuta...) tako da pomenuh ples. Ima i tamo tipova, al slabo. A ne razumete uopste poentu, da je uvek PREMALO tipova i da ako imate neki ok osecaj za ritam, imate i priliku da budete okruzeni zenama koje se otimaju oko vas ;)

 

Zenama u stiklama i suknjama.

 

 

Moja sestra je mog zeta upoznala na plesu, nemas pojma koje je to razocarenje za mene bilo kada sam cuo gde su se upoznali, a jos kada sam cuo da on igra tenis i da je zaludjen tim sportom, totalno sam popizdeo, jebem ti feminizirane muskarce :( To je ogavno isto kao i devojke koje boksuju ili bacaju kladivo :(

 

A ja ne bih isao na ples pa makar tamo djuskala gospodja Jameson glavom i bradom u sve stiklama i suknjici :(

 

A osecaj za ritam treba imati i kad igras basket ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam u čemu je problem kada se spomenu ples i muškarac. To što dotičnog zanima ples i bavi se njime amaterski (u slučaju tvog zeta) ili profesionalno, ne znači da čovjek posjeduje bilo kakve osobine koje imaju veze sa ženstvenošću ili sl. A šta sa umjetničkim klizanjem tj. klizanjem uopšte? Uglavnom se divim vještinama koje takvi ljudi posjeduju, osjećaju za ritam, a da ne pričam o tehnici. I ja bih se rado upoznala sa momkom na plesu, samo što šteta jer to se neće desiti. Skroz sam antitalenat kada je ples u pitanju, izuzev trbušnog, mada mi ni to nije išlo da valja.

Hmmm, na kraju bih se osjećala bezveze, jer moj čovjek zna izvanredno da pleše a ja smotana, nemam osjećaj ni za šta. U svakom slučaju, čitava poenta je da feminizam nema veze s tim.

 

E da, sada je i tenis ušao u uži izbor za ženski sport?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju bih se osjećala bezveze, jer moj čovjek zna izvanredno da pleše a ja smotana, nemam osjećaj ni za šta. U svakom slučaju, čitava poenta je da feminizam nema veze s tim.

 

E da, sada je i tenis ušao u uži izbor za ženski sport?

 

Tenis je OD UVEK bio zenski sport!!! To nije za muskarce, cak se i Novak Djokovic nedavno salio na tu temu jer je i on svestan da to bas i nije muska vestina.

 

A sto se tice plesa ovo sto si napisala govori sve. Naravno da bi se uzasno osecala ako bi tvoj drago dobro plesao a ti ne, isto kao sto bi se ja ocajno osecao kada bi moja riba brutalno zakucavala loptu u kosh a ja ni mrezicu e mogu da dotaknem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazda bolje 1,5 litara pive nego ista :D

forever :pivopije:

 

 

@LazaGNR i @Didica: :evotigana: :evotigana:

 

Ne smem ja da pijem pivu, jos moram da porastem... :)

:evotigana:

Pa ti ne znas da se od piva raste? :da:

Vidis kol'ki sam ja? :)

 

 

Ja obozavam slatkise i zderem ih dok mi ne pripadne muka..

icon8.gif

Ne smem ni da pomislim kako ces izgledati za 10 godina :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sestra je mog zeta upoznala na plesu, nemas pojma koje je to razocarenje za mene bilo kada sam cuo gde su se upoznali, a jos kada sam cuo da on igra tenis i da je zaludjen tim sportom, totalno sam popizdeo, jebem ti feminizirane muskarce To je ogavno isto kao i devojke koje boksuju ili bacaju kladivo

 

A ja ne bih isao na ples pa makar tamo djuskala gospodja Jameson glavom i bradom u sve stiklama i suknjici

Pa ne znam, ja se bash i ne bi slozhio. Nisu svi mushkarci koji djuskaju isfeminizirani - ili koji igraju tenis - to shto ja il' ti ne umemo ni jedno ni drugo nema veze s time.

 

Ipak,

koliko god da je prerastao u umetnichku formu , ples je u neku ruku produzhena predigra. Podsvesno jebanje bez ulaza, shta ti ga ja znam. Sva pazhnja fokusirana na jednu osobu. Dakle, ima sve elemente da bi ga zhene volele a mushkarci mrzeli.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...