Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Па овај форум само захвалјујући мојим говнима и има занимлјивост. Да није мене сви би се давили у стереотипу и сопственим говнима. Ја бар светло уносим овде, треба табане да ми лјубите и искате.

Dobro, ajde, pobedio si. Zanimljiviji si od vechine.

Ajd zdr'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

XD

e ljudi ovako moj ortak

njega ostavila jedna likusa s kojom je bio dosta dugo

i lik je napisao pesmu koja se zove *Crying in the rain* i tako je mocna pesma jbt ima dosta emocija

I NIJE EMO PESMA VEC NEKI THRASH

e da i kad je mene jedna likusa zajebala ja sam napisao jednu goth pesmu i do jaja je ali je *Crying in the rain* bolja

 

Koga boli kurac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, ja se toga plašim više no ičega... Velika je šansa da bude pogrešno protumačeno, a mala je šansa da uspe.

Ako ne prođe, uvek će te svi gledati kao "vidi gaaaaa, on je njoj pisao pesme :wub: a mica jedna, zaljubljen je" i tako to...

To možeš da radiš tek nakon što se smuvate, da se ona više zaljubi u tebe... pre toga... samo macho sranja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo sapunjas macora

хахахахахахахах

 

 

Па овај форум само захвалјујући мојим говнима и има занимлјивост. Да није мене сви би се давили у стереотипу и сопственим говнима. Ја бар светло уносим овде, треба табане да ми лјубите и искате.

сереш за 10!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ako lik ne izvaljuje da ti se svidja?Propustices priliku jer muskarac 'mora' da pridje...
Цуре не прилазе директно али ће ти углавном прве ставити до знања де се интересују за тебе. Сада, лик који то не може да препозна и не приђе цури је или неопевано глуп, или је у озбиљној вези или му се не свиђа дотична цура или слуша Manowar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па овај форум само захвалјујући мојим говнима и има занимлјивост. Да није мене сви би се давили у стереотипу и сопственим говнима. Ја бар светло уносим овде, треба табане да ми лјубите и искате.

 

Rečima Dismembera:

 

"Why don't you just kill yourseeelf..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su samo grizli za jezik i to krvnički. Da me je boleo po tri dana...

Па кад се љубиш са медведима! :) :) :)

 

Zene valjda kada se udaju posle nekog vremena se smore i onda pocnu da razmisljaju "a u picku materinu, sta sam se ja koji qrac pazila i cuvala za ovog debila, daj sad da nadoknadim" i onda krenu opako da se sexaju :D Naravno ne sve, ali jedan dobar deo. I tu ne moras mnogo da se cima, mucis muvajuci, one tebe same nadju i namame :D Pogotovo te sponzorke koje su se udale za pare pa im fali kvalitetan sex u zivotu ;)

Ти си то листао роман "Дипломац" претходних дана или имаш неку г-ђу Робинсон у комшилуку? :D

 

Невезано ког сте пола, мора постојати бар једна особа којој ћете пре или касније желети да скренете пажњу на себе / стартујете је / смувате је.

Ниво спонтаности који ћете постићи искључиво зависи од искрености ваших намера и треме, с тим што се овај други проблем далеко лакше превазилази! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stvarno ovako mislis,onda bravo!Samo moras biti pazljiv-ipak moras da sacuvas dostojanstvo.Znam tipove koji su se ponizavali na najgore nacine da bi ih devojke primetile,a to ne izgleda bas najlepse.Btw,da te upoznam sa svojom sestrom.Ona ima 21 i jos niko nije uspeo da je smuva.
Па добро, нисам мислио баш на понижавање, то је када нека цура тера силу у инат да види докле би далеко отишао лик у покушајима да је освоји. Препознати где је граница је наука за себе, али неке ствари нису толико суптилне да би остало места за двоструко мишљење. У таквим случајевима је најбоље иступити са рационалним решењем којим ћеш освојити њено поштовање прво и сазнати да ипак има мере и да није толико неразумна као што си прво мислио и да вреди "борити" се за њу итд. На папиру ово делује логично али у пракси никада не успева јер је немогуће. Поздрави сестру и поручи јој да је превише млада за мене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo sapunjas macora

HAHAHA!!! CAREEE!!! :) :) :)

odakle ti ovaj izraz? smejem se kao blesav.. :) :)

 

---

 

Ona ima 21 i jos niko nije uspeo da je smuva.

nije to bas dobro, moze posle da bude raznih problema. na primer, te sto niko nije uspeo da ih smuva, jednog dana shvate da im to bas i nije donelo mnogo srece u zivotu - pa bude "daj sta das". da ne pominjemo i posledice u buducnosti koje se svode na "nisam proziveo/prozivela u zivotu, pa cu sad da nadoknadim". zatim, imam neke drugarice kojima se uvek svidjaju neki "nedostupni" likovi, sve se mislim da je to zato da ne bi moglo da dodje do muvanja/smuvavanja koga se plase, ili sta vec? ne znam, cudno je to, ali tajming je vrlo zeznuta stvar, da vam kaze cika imaginos. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to bas dobro, moze posle da bude raznih problema. na primer, te sto niko nije uspeo da ih smuva, jednog dana shvate da im to bas i nije donelo mnogo srece u zivotu - pa bude "daj sta das". da ne pominjemo i posledice u buducnosti koje se svode na "nisam proziveo/prozivela u zivotu, pa cu sad da nadoknadim". zatim, imam neke drugarice kojima se uvek svidjaju neki "nedostupni" likovi, sve se mislim da je to zato da ne bi moglo da dodje do muvanja/smuvavanja koga se plase, ili sta vec? ne znam, cudno je to, ali tajming je vrlo zeznuta stvar, da vam kaze cika imaginos. ;)
Pa nije dobro,al ne da se ubediti.Njoj su knjige i njene drugarice najvaznije stvari na svetu.I provod.Ja kontam da se ona plasi vezivanja.Neko rece da je lakse biti sam nego povredjen,mada meni to nije bas najjasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...