Jump to content

Održavanje domaćinstva (život bez matoraca)


Zen

Recommended Posts

Bas me zanima kakav im je osecaj kad ih neka dzinovska cev usisa u vrecu punu prasine... :wink:

Ja mislim da kažu: KAWAABUNGAAAAAAAAAAAAA! :) :) :)

 

Bubašvaba 1: U jebote brate, šta bi ovo?

Bubašvaba 2: Neam pojma brate, al' znam da je mnoooogooo dobro

Bubašvaba 1: Ja ništa nisam video kad je onaj human ugasio mrak, pa sam probao da umaknem, ali me neka crna rupa progutala.

Bubašvaba 2: Pa šta nam je sad činiti?

Bubašvaba 3: Ja sam čuo da samo izabrani ovde završe i da nas sve sleduje Raj - mesto u kome se nalaze sve pobacane stvari na jednom mestu.

Bubašvaba 1: Ne verujem ti ja u to, previše dobro zvuči.

Bubašvaba 2: Ni ja, verovatno ćemo završiti među leglom miševa ili mačaka... brrrr...

(gazda iznosi usisivač i istresa kesu u smeće)

Sve Bubašvabe: Weeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da kažu: KAWAABUNGAAAAAAAAAAAAA! :) :) :)

 

Bubašvaba 1: U jebote brate, šta bi ovo?

Bubašvaba 2: Neam pojma brate, al' znam da je mnoooogooo dobro

Bubašvaba 1: Ja ništa nisam video kad je onaj human ugasio mrak, pa sam probao da umaknem, ali me neka crna rupa progutala.

Bubašvaba 2: Pa šta nam je sad činiti?

Bubašvaba 3: Ja sam čuo da samo izabrani ovde završe i da nas sve sleduje Raj - mesto u kome se nalaze sve pobacane stvari na jednom mestu.

Bubašvaba 1: Ne verujem ti ja u to, previše dobro zvuči.

Bubašvaba 2: Ni ja, verovatno ćemo završiti među leglom miševa ili mačaka... brrrr...

(gazda iznosi usisivač i istresa kesu u smeće)

Sve Bubašvabe: Weeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) :) :)

 

:) :) Fino

 

------------------------------

 

Ja imam Peru i Miku, a Zika mi je negde zapalio ( Mislim na kucne paukove )

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti kliker? :ph34r:

 

 

 

 

nemam pojma to kad sam bio klinja posto sam cistio jedan dio koji je godinama bio zapusten i odjednom sljocnu nesto u usisivacu i ja posle vidim kliker i to onaj jugosloven sjecam se kakao smo ga tada zvali,trobojac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to dakle nešto znači ?

 

odakle ti čarapa "ženska tanka" pa još u kombinaciji sa klikerom...

 

 

@naopačka - misliš da mora da bude maloletan :twisted:

 

 

edit: kad smo već kod čarapa, vic:

kaže rama tata cigi: tato, trebaju mi nove ćarape!

pita ciga: a 'be nesrećo, a 'de su ti stare?

tek će mali rama: polomile su mi se

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

 

@naopačka - misliš da mora da bude maloletan :twisted:

 

 

edit: kad smo već kod čarapa, vic:

kaže rama tata cigi: tato, trebaju mi nove ćarape!

pita ciga: a 'be nesrećo, a 'de su ti stare?

tek će mali rama: polomile su mi se

 

Znam taj, dobar je. ;)

 

Maloletni su lakse upravljivi :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima onaj vic:

 

Majka ciganka: Deco danas menjate gace!

Deca: Jeeeej.

Majka: Ajde djole s necom, marija s micom, dragan s markom.

 

 

Nego, ovog leta, je moj brat ostao 10 dana sam u stanu. I sad ja se vracam, posle tih 10 dana, kad ono frizider pun prljavih sudova. Oo Pitam ja njega "Sta je ovo?!", kad on je tih 10 dana uzeo dva tanjira, dve viljuske, dva noza i samo iz njih jeo. Posle svakog obroka vrati jedan set u frizider, da se ne bi nahvatale bakterije, i tako jedan set za jedan dan. Objasnjenje je to sto, da je menjao tanjir i set svaki dan, kad-tad bi se napunila sudopera, a njega mrzi da pere sudove. :) :) :) :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inteligentan mali, nema sta. Uzeo je sve aspekte u obzir i zaokruzio sistem. Bice od njega nesto. Nego ne znam da li je neko od vas gledao englesku emisiju koju pustaju vikendom na OBN, mislim. Nadju nekog skota koji je od svog stana/kuce napravio brlog (mada mislim kad bi svinje ovo procitale da bi se uvredile) i krenu da mu sredjuju stan. Prethodno mu, radi edukacije milionskog gledalista, konstatuju sve bakterije, mikroorganizme, larve i sl. koji su mu se decenijama razvijaju u sudoperi, zavesama, na slavinama i sl. Priznajem da se uvek kad gledam identifikujem sa glavnim negativcem u epizodi mada generalno ipak nisam njihova klasa. Tamo sam video da postoji nacin da se efikasno, bez skoro imalo rada opere kada. Kada se napuni do vrha i u nju se sipaju da stoje preko noci neka hemijska sredstva koja pobiju sve zivo i nezivo u njoj. Posle toga je kada kao nova. Potrazio sam neka takva sredstva kod nas, prvo na internet forumima o higijeni a onda i u radnjama, ali nigde nisam nista nasao. Postoje takve stvari ali za wc solju i samo protiv kamenca. Probao sam po secanju da rekonstruisem sta su radili u emisiji, pa sam stavio izbeljivac i malo deterdzenta ali nema efekta. Jel zna slucajno neko nesto o ovome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna slucajno neko nesto o ovome?

Pa probaj da se setiš imena te emisije... googlaj... skini emisiju, pa vidi šta su koristili.

Inače, zašto bi želeo toliko detaljno da ribaš kadu?

Ok je malko počistiti, ali "kada" je po defaultu čista pošto dolazi u dodir samo sa vodom, sapunicom, šamponom, kaladontom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, ovog leta, je moj brat ostao 10 dana sam u stanu. I sad ja se vracam, posle tih 10 dana, kad ono frizider pun prljavih sudova. Oo Pitam ja njega "Sta je ovo?!", kad on je tih 10 dana uzeo dva tanjira, dve viljuske, dva noza i samo iz njih jeo. Posle svakog obroka vrati jedan set u frizider, da se ne bi nahvatale bakterije, i tako jedan set za jedan dan. Objasnjenje je to sto, da je menjao tanjir i set svaki dan, kad-tad bi se napunila sudopera, a njega mrzi da pere sudove. :) :) :) :)

 

 

a koliko ti braca ima godinaH?

stvarno je izvrsno to sto je uradio,priznaj da se i ti toga ne bi sjetio a?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...