Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Захваљујем добра браћо и сестре по мјеталу

Šta će ti to, crni ti? :haha:

Pa valjda za bendžos ne treba recept, jebem li ga, bar pre nije trebao

Није за нервозу :bigblue: не треба ми бенседин

I trece, umesto da ti drobim ceo pasus zasto nije preporucljivo da ih pijes, reci cu samo da mogu da izazovu erektilnu disfunkciju. :haha:

 

Гадно срање :no: нисам знао за то, захваљујем :pivopije:

 

 

А јел има негде да се купи кантарион као суплемент ?

 

 

 

 

Sad sam se setila profesora biologije kad je rekao momcima da ne piju proteine jer izazivaju erektilnu disfunkciju

To kaže manje-više za sve što misli da ne treba da uzimaju, valjda je najjači argument :haha:

 

хахахаххахааха одличан му је аргумент, ал то може малој деци да ваља јер то нема везе са мозгом :haha:

 

K'o da on jebe, pa da mu smeta.

 

Па за будућност не смета као ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Yvette: Za Bendzamina treba recept vec fazon 10 godina :haha:

Jebem mu mater, ja uzimala za babu, dali mi a zaboravila sam recept... Mada, pre toga sam dolazila par puta sa receptom, valjda znaju da imam pa da me ne gnjave

Nije bilo pre deset godina sigurno, nisam baš sa osam godina kupovala bendžose :haha:

Edited by Yvette

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisus: Sta, a zamisli da penis ne saradjuje tokom masturbacije, kako bi se osecao? :haha:

nedo Bog nikom

 

@ Paja

Pa nešto (makar u mom razredu) suplementi i nisu problem, više sa bave konzumiranjem viskija i opojnih droga :haha:

Kakav kantarion suplement? :confused: Nikad čula za to

pade mi napamet posto mi se cini da sam naisao na guglu dai toga ima al ko ga jebe

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам дал може на ову тему, ал ајд...

Јел зна неко где има да се купе антидепрсиви без рецепта ? може и на црно... и како се крећу цене ?

 

Bajo tu je trava zakon. Sto se trujes lekovima? Samo domaca smejuljica i da vis nema desperije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajo tu je trava zakon. Sto se trujes lekovima? Samo domaca smejuljica i da vis nema desperije.

 

Видећу да ископам неки тродон ако има по кући, па ако то не буде било, можда прочепркам и нађем мало траве од познаника неких....

 

Јел функциониша трава уопште на лучење сератонина и ако функционише јел краткотрајно ?

 

 

@Ивет , знам чај, пио сам у детињству,много укусна ствар ! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajo tu je trava zakon. Sto se trujes lekovima? Samo domaca smejuljica i da vis nema desperije.

Bajo, meni nešto i ne pomaže (al' dobro, ti bi rekao da je to zato što sam mrgud po prirodi) :haha: Nije da sam depresivna, al' kad nisam raspoložena, neće da me nasmeje, pa nema šanse, može samo da me sastavi neki loš trip i bude još veće sranje (ali retko i to)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trava te pukne na srecu, al te posle jos dublje zakopa. To je najgora stvar koju sebi mozes da uradis kad si u depri. Bolje je sto puta i ucinkovitije na duge staze umarati se sportom.

Pa imao sam to na umu ,svejedno se vracam u teretanu od ponedeljka, kolko mislis da je fizicka aktivnost efikasna,ako vec imas iskustva, u ovom slucaju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

petnaestogodišnjaci su generalno debili, to je ovde jedini problem

 

ko odraste postaje Šiptar, to su neminovne stvari, zrelost i mudrost idu s godinama

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam imao problem nikada sa depresijom sem kratkog vremena u osnovnoj skoli, ali trava cini da zaboravis na sve. Ako je stalno pusis onda i ne moze posle da te smori. Ako je kvalitetna. One druge pocnu posle nekog vremena da dave.

 

To naravno za krace staze kazem. Ako potraje duze to je onda ozbiljan problem, a ne stanje koje se leci lekovima.

 

Znaci svaki dan po dva do tri komada dnevno. Posle svakog obroka najbolje. Ne treba preterivati jer onda gubi blagotvorni efekat.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajo, meni nešto i ne pomaže (al' dobro, ti bi rekao da je to zato što sam mrgud po prirodi) :haha: Nije da sam depresivna, al' kad nisam raspoložena, neće da me nasmeje, pa nema šanse, može samo da me sastavi neki loš trip i bude još veće sranje (ali retko i to)

 

Mrgud si i verovatno dosta stisnuta. Covek koji je opusten tek moze uzivati u travi. Ja nikada nisam inace neraspolozen. Jebem mater onom ko je zasrao i teramo dalje. Nemam vremena za crne oblake iznad glave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa imao sam to na umu ,svejedno se vracam u teretanu od ponedeljka, kolko mislis da je fizicka aktivnost efikasna,ako vec imas iskustva, u ovom slucaju ?

99% efikasnosti, ne mislim, znam (meni i dosta mojih prijatelja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efikasno je u svakom slucaju. Smorok je u pravu. Samo nekada covek ako je u depresiji nema volje ni da se natera da ode u teretanu. Posebno oni koji nisu pre isli u istu. Oni su osudjeni na lekice i hemiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo tako tvoje telo "generise srecu" na duge staze, uzimanje supstanci samo prividno resava problem, na dugo te sjebava, bila to trava, trodon ili antidepresiv - ne mozes sam da se izvuces. Fizicka aktivnost, pri cemu mislim na realan napor, dizanje tezina, trcanje, umaranje - a ne ono "izdrko sam jutros" ili "jebo sam sinoc", em sto pomaze lucenje seratonina, em sto utice na tvoje psihicko stanje, kad si snazan, psihicki si bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...