Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Strašno je koliko su depresija i anksioznost uzeli maha u društvu. Mnogi moji prijatelji i meni najbliži ljudi pate od toga.

Nisam doktor, ali to uzimanje lekova (zoloft, rivotril...) mi uopšte ne deluje kao rešenje, pogotovo što su navlakuša i ljudi se teško skidaju sa toga.

Složio bih se sa Smorock da je sport možda izlaz, ili bilo kakva obeveza čijim ispunjavanjem bi osetili zadovoljstvo sobom.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strašno je koliko su depresija i anksioznost uzeli maha u društvu. Mnogi moji prijatelji i meni najbliži ljudi pate od toga.

Nisam doktor, ali to uzimanje lekova (zoloft, rivotril...) mi uopšte ne deluje kao rešenje, pogotovo što su navlakuša i ljudi se teško skidaju sa toga.

Složio bih se sa Smorock da je sport možda izlaz, ili bilo kakva obeveza čijim ispunjavanjem bi osetili zadovoljstvo sobom.

 

chemcatbooze.jpg

 

 

2j1ljph.gif

trebalo je da piše Trlaja NO HOPE

Share this post


Link to post
Share on other sites

duduk sam za struju a evo imam jedno pitanje

 

menjao sam grejač TA peći i kad sam sve vratio primetio sam da valjda nedostaje jedan nosač grejača (onaj prsten kroz koji se provuče grejač, kontam da je izolator koji odvaja grejač od same pećke)... evo našao sam na netu sliku sa identičnom situacijom, ima pet nosača a šesti (gore levo) nedostaje... meni nedostaje gornji desno... da li je to standardna situacija, da li je pećka bezbedna za korišćenje?

 

donji_deo_012.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nula :haha: . Imaš 2 faze, nulu i uzemljenje, odnosno 3 faze ako je trofazna. U svakom slučaju i da dodje do kratkog spoja ako si vezao uzemljenje izbaciće fidova sklopka :bigblue:

 

Sad sam pažljivije pogledao sliku. Ako ti fali gornji desni a isti je raspored kao i ovde nam problema

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa Win XP SP3, neće da se pokrene, izbacuje mi "Ntldr is missing, Press CTRL+ALT+DEL to restart". Namešten je da boot-uje sa DVD rezača, pa harda, ali kad ubacim instalacioni disk, izbaci mi neki error i neće da pokrene instalaciju. Ista stvar se dešava i kad u BIOS-u namestim da boot-uje sa harda. DVD rezač ima ATA ulaze, a hard disk SATA, ako to uopšte nešto znači. Hard radi, pošto sam ga ubacio u drugu mašinu sa Win 7 OS-om i prepoznaje ga bez problema. Probao sam sa CD rezačem, ali isto neće da boot-uje (sa njega ne mogu da pokrenem instalaciju, pošto je instalacija na DVD-u). Ima li neko nekakvo rešenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

meni nije hteo da pokrene instalacioni disk dok je laptop bio pun prašine

 

kad su izvadili u servisu grumen sranja sad radi ko sat

 

izgleda da se pregrejavao

 

ne pomaže ništa sem čišćenja, probao sam instalaciju i na -17

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesi li probao da resetuješ komp? :D Mada bih ja poslušao komp, on kaže samo ono što su mu rekli da kaže kad ga nešto boli - pokreni instalaciju XP-a sa CD-a ili USB fleške, pokreni repair konzolu i prekopiraj ntldr i ntdetect.com u root C-a. Ako ne pomogne, ima još mogućih rešenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesi li probao da resetuješ komp? :D Mada bih ja poslušao komp, on kaže samo ono što su mu rekli da kaže kad ga nešto boli - pokreni instalaciju XP-a sa CD-a ili USB fleške, pokreni repair konzolu i prekopiraj ntldr i ntdetect.com u root C-a. Ako ne pomogne, ima još mogućih rešenja...

Proguglao sam i ja to, ali ne mogu da pokrenem instalaciju sa CD-a, nisam probao sa fleša, to ću sledeće da probam, probaću i sa drugim rezačem, pa ću da vidim.

 

mozda je problem u kablovinje

I ja na to sumnjam, moraću i to da proverim.

 

A prašine ima, ali nije strašno, već je taj računar čišćen kompresorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...