Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

mora biti neka vrsta imenice, ako dobro shvatam

 

kompletna fraza je

 

networks of outrage and hope

 

označava rad društvenih pokreta poput Occupy Wall Street

 

dakle, imenica koja označava neki specifičan osećaj

 

zato rekoh ''ozlojeđenosti i nade'', ali i to mi kilavo zvuči

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ima li ko da se razume u belu tehniku? :D naime, problem je u tome da kad mašina za veš primi vodu, ista odmah krene da curi tamo dole gde je pumpa i filter

 

nova je pumpa, nov je filter, sve je namešteno kako treba, sva creva valjaju i nemam pojma gde bi problem mogao da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ti je probušen bubanj. Proveri još jednom creva i pumpu jer je logičnije da tu nešto ne valja.

 

Proveri i onu gumu na vratima. Možda je bušna sa unutrašnje strane pa voda curi dole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li ko da se razume u belu tehniku? :D naime, problem je u tome da kad mašina za veš primi vodu, ista odmah krene da curi tamo dole gde je pumpa i filter

 

Pozovi majstora da ti to sredi i prekini da spavaš u veš mašini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomešao si sa kantom za smeće.

 

Jare, nađi ženu i batali se veš mašina.

 

Ma nisam... spava taj gde stigne kad se nacuga vinjaka.

Kontam da spava naizmenično u kantama i mašinama da mu se ne bi mnogo isprljale helanke. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Imam neki problem sa ulazom na liniji (music port, tj aux in, line in, zavisi kako je gde navedeno, to je onaj ulaz za vezu sa drugim uredjajem, na primer kompom).

Culo se sporadicno neko suskanje, tj lupkanje kad je ukljucen taj port, dok komp radi, pa sam izvukao kabl da ga bolje namestim. Sada nece fizicki da ga primi nazad, ni na silu. Jel ima neka fora da se ovo sredi? Ne bih da zbog tog sranja menjam liniju, savrseno mi radi i zadovoljan sam njom skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda treba dugme da drzis koje je pored, da se otvori, da ga primi.

 

Teoretski si mogao da ga iscupas odatle bez pritiskanja dugmeta xD

Nema brate nikakvo dugme, obican ulaz za dzek, kao za slusalice. Isti je i na zvucnoj kartici, onaj zeleni, narandzasti itd. Trebalo bi samo da sklizne u njega kabl, ali nece, kao da mu nesto ne da nazad.

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa to je vec misterija. Unutra nema nista sto bi moglo naprasno da iskoci sem ako nisi cackao nekom iglom unutra i brljao. Nagni komp pa vidi da li ce da ispadne nesto, a ako ne ispadne onda probaj iglom nekom da rascavrnes prolaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi to poznato, kao da mi se dogadjalo na nekom diskmenu ili necemu nekad. Ima unutra onih sranja sto skljocnu pa legnu gde treba na bananicu i uspostave kontakt, mozda se nesto od toga olabavilo pa zakrcilo put banani, pa si ga ti onda dokrajcio kad si pokusao da gurnes. Jedino da odneses kod nekog majstora da baci pogled, trebalo bi da moze da se promeni taj ulaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se danas bavi time? Da ga teglim u ovlasceni servis panasonicov (ako postoji), pitanje koliko ce da se isplati. Danas ova linija moze polovno da se nadje za svega nekoliko soma, ne bih da me neko rebne na primer 20-30e za to sranje. Ja sam otvarao liniju, ali da se pridje tome potrebno je razmontirati celu plocu, pa ne bih nesto da sjebem. Da li je neko imao slicnu situaciju sa ovim ulazom, da li prodzarati dobro necim? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam neki problem sa ulazom na liniji (music port, tj aux in, line in, zavisi kako je gde navedeno, to je onaj ulaz za vezu sa drugim uredjajem, na primer kompom).

Culo se sporadicno neko suskanje, tj lupkanje kad je ukljucen taj port, dok komp radi, pa sam izvukao kabl da ga bolje namestim. Sada nece fizicki da ga primi nazad, ni na silu. Jel ima neka fora da se ovo sredi? Ne bih da zbog tog sranja menjam liniju, savrseno mi radi i zadovoljan sam njom skroz.

 

усликај џек и пошаљи

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dzek je onaj kao od zvucnika za komp, isti je ulaz kao zvucna karta sto ima. Nego, mislim da nije vise bitno, jer sam rastavio liniju, kad sam video da mi je nepristupacan taj ulaz, sve sam vratio kako je bilo, samo sad linija ili ne sljaka ili divlja, tipa stisnes cd on izbaci kasetu i slicno. Mozda neki flat nisam dobro uboo mada sam proveravaso vise puta. Nosicu sutra kod nekog matorog sto popravlja televizore, kazu zna i ovo. Hvala vam u svakom slucaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...