Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

Ja nešto i nisam baš obilazila, pošto sam dolazila pre podne i vraćala se uveče, a išlo se u šoping. :haha:

Svejedno, nije veliki grad, lako se obiđe. Centar grada je lep, meni liči na Pančevo, ima nekih zgrada koje su vrlo slične

idem cisto onako iz zajebancije, da mi dupe vidi put, ali ako se iskoristi prilika da se kupi nesto - sto da ne. ;)

 

Sex shop. Uostalom, kao i u svakom drugom većem gradu.

moj ortak pre mesec dana otvorio sex shop (bez zajebancije). kad mi je prosle godine pricao kako ima "ideju za posao" ja sam mislio da tripuje. kad ono stvarno. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

idem cisto onako iz zajebancije, da mi dupe vidi put, ali ako se iskoristi prilika da se kupi nesto - sto da ne. ;)

 

 

moj ortak pre mesec dana otvorio sex shop (bez zajebancije). kad mi je prosle godine pricao kako ima "ideju za posao" ja sam mislio da tripuje. kad ono stvarno. :haha:

Koja roba najviše ide?

 

Imam i ja jednu slicnu ideju za posao, al' nikako da se okurazim

 

a i neam kapital

Ne treba ti veliki kapital za javnu kuću, za početak obrij dupe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na Žal za mlados treba okačiti ceo forum iz vremena kad na njemu nije bilo Lua i ostalih zamarača

Dirkaš mi osećanja.

 

Sa jedne strane, osećam se povređeno. Sa druge, drago mi je što misliš na mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel radio neko sa epoksi smolom/lepkom? treba mi da zalepim slušalice (onaj rajf što spaja levu i desnu) mala je površina da bih lepio lepkom a izolir ne završava posao pa mi treba nešto što bi ga spolja obavilo i učsvrstilo... i ima li toga uopšte po radnjama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel radio neko sa epoksi smolom/lepkom? treba mi da zalepim slušalice (onaj rajf što spaja levu i desnu) mala je površina da bih lepio lepkom a izolir ne završava posao pa mi treba nešto što bi ga spolja obavilo i učsvrstilo... i ima li toga uopšte po radnjama?

 

imam odlicno iskustvo sa ovim. nije jeftino ali dobro drzi.

 

asset_9002_3.jpg.270x330_q95_autocrop.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...