Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

E da to je to ultra retko izdanje,ja imam takodje retko izdanje iz speed attack metal series.

 

Pazite se butlega koji se sire iz Ukrajine (Accuser,Agony,E.X.E. itd).

 

Inace taj Angel Dust je meni u 5 najboljih nemackih thrash metal ostvarenja,vrhunski album.

 

Secam se kad je izasao drugi album koliko smo se svi razocarali,mada moram priznati da se i tu nadje po koja dobra stvar!

Meni je drugi album mnogo bolji od prvog.đ

Juče sam uzeo preko discogs bootleg "To Dust You Will Decay".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je drugi album mnogo bolji od prvog.đ

Juče sam uzeo preko discogs bootleg "To Dust You Will Decay".

 

 

Zavisi koji fazon preferiras, meni je mnogo sporiji i dosta je u herojskom fazonu,tipa drifter,nema one ostrine i eksplozivnosti koju su imali na prvom.

 

A to sto si pazario butleg je normalna stvar,jer je drugi na originalu pakleno skup a i ne maga tako cesto.Je li kad veces pominjes diskogs,kakva su tebi iskustva sa time,jer ja sve pazarim

 

preko ebaya?Ajd ako ti nije tesko pa napisi par stvari u vezi toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam te sad počeo da kupujem online i taj Angel Dust je moje prvo iskustvo sa discogs.

Znam da je drugi album mnogo skup, ali u odnosu na prvi je još i jeftin.

 

Kako si placao i koliko dana si cekao disk,pitam te to zato sto sam se prijavio tamo a video sam jednu plocu koja me bas interesuje a ne maje tako cesto na ebayu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego je radio copy/paste i umesto Altars - stavio sam Abominations.

Malo mi je iskreno i cudno to sa ovim reizdanjima. Odradili su 1,2,4 i 5. album. I to je to. Stavili su recimo Domination a preskocili Abominations koji je po meni mnogo bolji album. Osim sline naravno - slina rulez! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIABOLICAL MASQUERADE - Ravendusk In My Heart (Peaceville CDVILED159, Format: Reissue) R-150-2379553-1290511798.jpeg

DIABOLICAL MASQUERADE - The Phantom Lodge (Peaceville CDVILED160, Format: Reissue) R-150-1314312-1208904075.jpeg

DIABOLICAL MASQUERADE - Nightwork (Peaceville CDVILED161, Format: Reissue,Remastered) R-150-1602982-1231527193.jpeg

DIABOLICAL MASQUERADE - Death's Design (Peaceville CDVILED162, Format: Reissue, Digipak) R-150-1492231-1287225380.jpeg

 

Uzeto preko RECORD HEAVEN :rockdevil: SWEDEN

Edited by HELLHAMMER1666
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...