Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Aj kupi meni gojko! Moj je u oktobru.:) A Grobe malo bolje da te znam pao bi od mene neki dobar cd! :P

 

Kupicu ja Night Eternal limited digi, a onda cu da ga poklonim Goxyju za rodj :)

 

Sepultura - Roots, neki teski kult od izdanja, 2 CD-a, ali tracklisting mi se ne poklapa ni sa Arhivama ni sa Vikipedijom. Platio sam ga u pm, ali neka :)

A tebi za rodjus ima da nabAVIM NORVESKO IZDANJE ZNAS VEC CEGA. zASLUZIO SI VALA! :pivopije:

Edited by Grishnackh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupicu ja Night Eternal limited digi, a onda cu da ga poklonim Goxyju za rodj :)

 

Sepultura - Roots, neki teski kult od izdanja, 2 CD-a, ali tracklisting mi se ne poklapa ni sa Arhivama ni sa Vikipedijom. Platio sam ga u pm, ali neka :)

 

To sto si kupio je Roots of Sepultura!

 

A tebi za rodjus ima da nabAVIM NORVESKO IZDANJE ZNAS VEC CEGA. zASLUZIO SI VALA! :pivopije:

 

To sto on trazi ispalo je iz printa 1997e nazalost. Samo ako je neko medju 600 ili 900 nesecam se Norvezana koji su kupili album u tom periodu(96-97) spreman da ti proda moze da se nabavi.

 

Ajde Gojko posto i meni sledi rodjendan, a vidim velikodushan si mozes posto imas sad ovaj kvlt od izdanja mozes d apoklonis tvoju obicnu verziju rootsa. :redface:

 

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Candlemass - Live in Stockholm/Live at Dynamo 1988 (dupli cd)

 

oduševio sam se.konačno kompletni stockholm na cd-u.

 

i ova dva koja nemaju veze sa metalom:

 

Naturally 7 - Ready to Fly

 

Boyz 2 Men - Nathan Michael Shawn Wanya

 

 

:smoke::azal:

Edited by Vlladimir

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto si kupio je Roots of Sepultura!

 

 

 

To sto on trazi ispalo je iz printa 1997e nazalost. Samo ako je neko medju 600 ili 900 nesecam se Norvezana koji su kupili album u tom periodu(96-97) spreman da ti proda moze da se nabavi.

 

Ajde Gojko posto i meni sledi rodjendan, a vidim velikodushan si mozes posto imas sad ovaj kvlt od izdanja mozes d apoklonis tvoju obicnu verziju rootsa. :redface:

 

Nije Roots of Sepultura, on ima drugaciji cover (zut) i nije digipack, a ovo je masan digi sa jos masnijim bukletom. Kao full-blown reizdanje, samo ga nigde nema na netu.

 

Ne znam gde ste procitali da sam velikodusan :) Nazalost, prodao sam originalni Roots. Ali ostao mi je Chaos AD :)

 

Ko mi nabavi norvesko izdanje Filosofema, ne pitam uopste koliko trazi, moze i seksualne usluge u zamenu.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Roots of Sepultura, on ima drugaciji cover (zut) i nije digipack, a ovo je masan digi sa jos masnijim bukletom. Kao full-blown reizdanje, samo ga nigde nema na netu.

 

PA jel ovaj tracklisting:

 

Disc 1: Roots

Consists of the album Roots.

 

 

Disc 2: The Roots of Sepultura

  1. “Intro” – 1:33
  2. “C.I.U. (Criminals in Uniform)” – 4:17
  3. “Orgasmatron” – 4:15 (<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Mot%C3%B6rhead" title="Motörhead">Motörhead Cover)
  4. “Dead Embryonic Cells (Original Mix)” – 4:31
  5. “Desperate Cry (Original Mix)” – 6:42
  6. “Murder (Original Mix)” – 3:25
  7. “Under Siege (Regnum Irae) (Original Mix)” – 4:44
  8. “Necromancer (Demo Version)” – 3:59
  9. “The Past Reborns the Storms (Demo Version)” – 5:08
  10. “A Hora e a Vez Do Cabelo Nascer” – 2:21 (Mutantes Cover)
  11. “Drug Me” – 1:53 (Dead Kennedys Cover)
  12. “Crucificados Pelo Sistema” – 1:03 (Ratos de Porão Cover)
  13. “Anticop (Live)” – 3:02
  14. “Intro (Live)” – 1:30
  15. “Arise (Live)” – 2:51
  16. “Inner Self (Live)” – 4:42
  17. “Mass Hypnosis (Live)” – 4:25
  18. “Escape to the Void (Live)” – 5:03
  19. “Troops of Doom (Live)” – 2:53
  20. “Altered State (Live)” – 5:20
Mislim to mi jedino pada na pamet, digi, 2 diska, 25 godian od postojanja Roadrunnera......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...