Jump to content

Star Wars


Recommended Posts

Meni je sve kul, osim par stvari koje me nerviraju ali i dalje mi je kul :D Odgledao ponovo epizode 4, 5, 6, sinoc prvu, mozda danas nastavim i ubacim onaj animirani The Clone Wars koji mi se ranije i nije nesto gled'o.

Inace uvek me je mrzelo da pratim stripove i ostalo jer ima mnogo toga, ali mislim da cu sada da krenem i sa tim :}

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada si fan boy. :bigblue:

 

Nikada nisam imao nerava da čitam silne stripove koje je radio Dark Horse ili knjige o pojedinim likovima. Igre sam ispratio jer mi je to bilo dostupnije.

 

Rebelsi me ne privlače zbog stila animacije, malo je bolja od 3d Clone Wars, a on mi je bio užasan od početka do kraja serije. Jel to kudikamo ozbiljnije i da nema forica, tipa ovog lika smo ubili pre, a on se iznenada vraća jer fanovi to traže?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sila se budi u Savamali! 11. decembra u 17h vas vodimo u udaljenu galaksiju na jedinstveno okupljanje ljubitelja “Ratova zvezda“, gde ćemo svi zajedno slaviti ovaj fenomen pop-kulture u susret premijeri novog nastavka kultne franšize: „The Force Awakens“.

 

(B)ratovi zvezda obuhvatiće izložbeni deo – Expo zvezda – market sa specijalnom Star Wars tematikom, koji će trajati od 17 do 22h i gde će kolekcionari sigurno pronaći nešto za sebe.

 

Večernji deo programa počinje u 23h, a Party Jedi poziva sve da se kostimiraju u svog omiljenog SW lika i do jutra uživaju uz muziku odabranih DJ-eva koji će zavrteti i po koju Star Wars temu!

 

Ulaz na manifestaciju je 300 dinara, a polovinu prihoda će Humani Jedi uputiti u humanitarne svrhe.

 

Nakon centralnog događaja u Mikser House-u, svi verni fanovi će biti u prilici i da u bioskopu "Zvezda" u subotu i nedelju (12. i 13. decembra) odgledaju svih šest delova "Star Wars" filmova, u specijalnoj maratonskoj seriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko se meni sere od svih tih hipstera koji pokasavaju da predstave sebe kao predvodnike neke grupe, vodje, sta ti ja znam ... Znaci postoje jebeno 3-4 razlicita kluba Star Wars fanova u Beogradu samo ... Pa jebemu mater, svako hoce da bude neki kurac, zato ne podnosim ni jedne od njih, iako sam nekada pre 5-6 godina mislio da se uclanim u neki od tih. Ali sere mi se od tog elitizma, ili sta li je vec. Koliko "obicnih" SW fanova poznajem koji se ne disponiraju. Al dobro, uvek je to tako pretpostavljam, uvek se oni najdosadniji guraju i predstavljaju kao ne znam ni ja sta. I da, naravno da je svima ovo caka da zarade neku lovu

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takoe.

 

Nego, da mi jos malo pricamo o Star Warsu :wub:

 

Odigraj ti fino KotOR ako već nisi :)

 

Nisam, ali planiram jednom da odigram. Od dosta ljudi sam cuo da je mnogo dobar. Od onoga sto sam igrao od tih starijih najbolji mi je Jedi Outcast. Kako sam ga sad spomenuo tako mi se ponovo zaigrao :> Mozda probam i novije igrice uskoro kad sklopim nov komp.

 

 

Ja odgledao sve sto je moglo da se odgleda, i odigrao sve sto je moglo da se odigra xD

 

Znam, spazio sam na forumu, mozda cak par puta :bigblue:

 

Zavrsio sa ponovnim gledanjem svih epizoda. Sad mi je prvi utisak to kako je vecina epizoda tuzna. Ne mogu trenutno da se setim lika koji ima tragicniju sudbu od Anakina. I ponovo sam mnogo ispizdeo kad je u prvoj epizodi Qui-Gon Jinn ubijen. :evil:

Poskidao sam sve stripove a i overicu polako one animirane polako. I uskoro ce sedma epizoda. Kako je zivot divan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kotor obavezno odigraj. Veoma je navlakusa igrica, nema zajebancije. Mozda Jedi Knight: Jedi Academy I i II da odigras, ako vise volis onako hack and slash tipa Outcast. Mada zbog price, Kotor je odlican jer je Old Republic u pitanju, znaci pre serijala, dok su Academy i Outcast nakon originalne trilogije. Vise volim pricu iz stare republike iskreno. A tih stripova i novela, ima pun kur, mozda je bolje da pronadjes neki timeline da znas kako da citas, znam da sam se ja gubio jedno vreme, pa mi je bilo lakse to da citam uz neko uputstvo sta vredi a sta ne, jer u sustini svako moze da napise novelu za SW non canon universe, pa tako ima i dosta ne kvalitetnih, kao sto je neki Hrvat pisao jednu, pa ubacivao Engleska imena koja su u osnovi Hrvatsko - Srpska pa samo malo izmenjao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh drago mi je da ima još neko hajpovan pred ep7 :D

 

inače što se tiče clone warsa, isto mi je najbolji onaj 2d tartakovskijev (lik je između ostalog radio i samurai jacka, nema veze sa animeom :) ), nekako najbolje pogađa u srž :)

 

od igara, jedi outcast i kotor 2 pod obavezno. može i sw racer i rogue squadron, mada je sada sve to matoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, meni Kotor 2 takvo razocaranje ne mogu da opisem ... Naspram keca, samo nabacana gomila questova, prepuno rupa u prici, ma nist. Samo se nakalemi na genijalni prvi deo, kao filer maltene. Jednom sam odigrao i zabatalio. Zato sam keca obrnuo jedno 20 puta sigurno u zivotu, ne preterujem.

 

Sto se tice novog filma, ja trcao sa posla u sred radnog vremena do Usca da kupim karte za premijeru, prvog dana kada su objavljene, tako da sam u onih lucky 100 koji su kupili karte u startu. Najbolja mesta sam zabo za film u prvoj sali, tako da jedva cekam :)

 

Inace, trenutno pikam novi Star Wars Battlefront, pre-orderovala mi devojka za rodjendan, tako da vec par dana shibam samo tako. Doduse, plasim se da ce brzo da mi dosadi igrica jer nema previse modova, a igra je bas brza i partije se brzo zavrsavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:haha: :haha:

 

 

@Shinigamy: Ne postoji Jedi Academy II. Ha! :P

 

Ali da, Jedi Knight serijal je super. Dark Forces su kvlt :blek:

I Jedi Academy multiplayer je bio zabavan (kako i ne bi, u Q3A engineu teže napraviti sranje multiplayer igru nego dobru :) ), bilo je tu još prostora za napredak gejmpleja, šteta što nije rađen još neki nastavak, ali jbg, u industriji video igara odavno nije glavna poenta da napraviš dobru igru, nego da pobereš što više bezumnih zombi gejmera kojima bale cure po tastaturi.

 

Što je logično i pošteno na kraju krajeva, sigurno nisu pare kod nas koji igraju u proseku par sati nedeljno pa zato biraju na kakvu igru će da troše vreme i beže od multiplayer zaraza.

 

Meni je KotOR odličan ne zato što je Old Republic, nego zato što je priča zapravo dobra. I plusić mi je što se comic relief elementi kao što su glupi ewoksi i Čmar Čmar Binksovi ne mešaju u radnju glavne priče.

Da ne bi jebenih evoksa, ne bi mogao Džedaj da načini povratak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Clone Wars crtacima nema loseg lika, par smorina epizoda, tipa gde su droidi glavni, ali sve u svemu do jaja prica. Malo poceli da seru od trece sezone.

 

SW i ja cemo doneti balans sili!

 

Ne brini se Soul sve su zene gadne,

 

ja sam tvoj Anakin, ti si moja Padme

 

(svi su narkotici za tebe nula... )

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...