Jump to content

Star Wars


Recommended Posts

Био је пре Евокса, а звао се "Дроиди". То кад скинеш да поделиш с рајом, хоћу рећи са мном. Никако да нађем тај цртани, а обожавао сам га.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био је пре Евокса, а звао се "Дроиди". То кад скинеш да поделиш с рајом, хоћу рећи са мном. Никако да нађем тај цртани, а обожавао сам га.

 

 

 

tju tju ,evo sad sam ga stavio na download pa tamo kad se vrnem u bg ponecu...evo bash citam da se od 2003-2005 prikazivao i 3. crtani uz evokse i droide -clone wars,na sta li to lici ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

da ja malo pokvarim, Star wars su najveća nesreća koja je zadesila filmsku umjetnost i ljudski rod... gomila mitološkog smeća koja zagađuje ljudske umove.... eto, morao sam to da kažem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Emperor: Rise my friend.

Darth Vader: The Death Star will be completed on schedule.

The Emperor: You've done well, Lord Vader. And now I sense you wish to continue your search for young Skywalker.

Darth Vader: He will come to me?

The Emperor: I have foreseen it. His compassion for you will be his undoing. He will come to you and then you will bring him before me.

Darth Vader: As you wish.

 

Nikada ne može da mi dosadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Bio sam veceras na premijeri Clone Wars-a...

Animacija mi se uopste ne svidja, previse su kockasti, a da ne govorim koliko im je losa animacija kada su odeca i kosa u pitanju...

Borbe ima, ali nisu uopste zanimljive, prica pa ima tu nesto smuckano, na brzaka, likovi su ravni kao ispolirane table, a da ne pricam infantilnom humoru (ma kakav crni infantilan humor, ono se ni deci ne bi dopalo)

I sto je najgore ovaj film je uvertira u novi Clone Wars serijal, koji ce biti radjen u 3d, onaj prethodni sto je bio radjen u 2d je barem bio zanimljiv i imao je taj SW smek...

 

Veoma slab odziv publike za premijeru, mozda je bilo samo 60 ljudi u SC.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prometheus Bound, citala sam u nekoj knjizi vezano za Feng Shui da takva daska za wc solju nikako nije dobra za pozitivnu energiju :P

 

Voivod...A kakav je to onaj novi lik sto se pojavljuje, samo sam par puta uspela da uhvatim na TVu ali s obzirom da rintam kao nenormalna, nista ne kapiram...Je l' to Anakinov padavan?I kako je to moguce ako je Anakin tek u Osveti Sita samo pomocu Palpatina uspeo da udje u Savet Dzedaja ali ne i da postane Master?

 

Evo i malog poklona od mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nestvarna, Ahsoka Tano, ona je Anakinov padavan, koji su mu dodelili Yoda i Obi Wan Kenobi, klinka u doslovnom smislu te reci, koju Anakin u pocetku ne moze da podnese, ali posto vidi malo sebe u njenim akcijama, zgotivi je pa ipak pristaje da je trenira.

 

AhsokaTano_TheCloneWars.jpg

 

Mozda bi mi i bila zanimljiva kao lik da od nje nisu napravili samo malu devojcuru koja R2D2 zove Artooey, Anakina Skyguy itd. :lol:

Topla preporuka svim hardcore fanovima SW je da preskoce ovaj film, nije vredan para, a i Lukasu sigurno vise ne treba...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene samo zanima kada ce ovaj idiot Lucas da ode u penziju. Svaki noviji projekat gde je turio svoju njusku je bio total failure. Pa sta je samo uradio sa Indianom jbt koji je to debilizam. Treba ga ubiti.

These movies should be taken away from George Lucas and Steven Spielberg, because they're insane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...