Jump to content

Star Wars


Recommended Posts

dada...tako neshto sam i kontao...ne mora bash da prati kotor... al nek bude na taj fazon...bila je neka pricha josh ranije...da kao hoce da naprave neki film sa kajl katarnom...onaj iz ranijih SW igara...to nikako

 

@Ranis :pivopije: (vezano za tvoj reply na moj post)

 

KOTOR me je baš zainteresovao pričom. Pogotovo Revan-ov deo. Sith Lords iako ima zaista dobrih momenata mi je delovao nekako zbrzano (ne sasvim dovršeno). Kao da su se izgubili u pokušaju veće nelinearnost...ali zanima me treći deo. :bigblue: Valjda neće i on da me uzjebe.... ;) Od trećih delova ičega, samo me Underworld 3 nije razočarao...ali zato drugi jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi sranje da prave ista sto je vezano za KOTOR, jer samo mogu da useru. A i, cudno bi bilo spominjati Revana, s obzirom da ga je svaki igrac razvijao na svoj nacin ka lajt ili dark sajdu.

 

Inace, sranje sto je KOTOR trojka mmo :(

 

 

Ali u Sith Lords na početku dobiješ opciju da tokom razgovora namestiš Revana, na primer, onako kako si ga igrao. Da li je bio žensko ili muško, dark ili light pa se neki dalji razgovori tokom igre usklade sa tim...

 

Nisam znao da je MMO....truly sranje. :udri:

Edited by Millosh_024

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ali u Sith Lords na početku dobiješ opciju da tokom razgovora namestiš Revana, na primer, onako kako si ga igrao. Da li je bio žensko ili muško, dark ili light pa se neki dalji razgovori tokom igre usklade sa tim...

 

Nisam znao da je MMO....truly sranje. wallbash.gif

multiplayer - znaci placa se...

 

 

J E B E M I M M A T E R

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

'Star Wars' in a new dimension

Some say that 3D movies are just a fad, and that they're already on their way out. George Lucas is betting otherwise. Lucasfilm announced that the six "Star Wars" films would be getting a 3D conversion. The oft-mocked "Episode One: The Phantom Menace" would be the first converted movie to hit theaters when it lands in 2012. The news sparked a slew of searches on the films as well as the process. Web lookups on "how are 3D movies made" posted triple-digit gains. You can read more about the plans at the official "Star Wars" site. But don't get too excited yet. As moviegoers have seen, there is a considerable difference in the quality of 3D effects. Here's hoping the revamped "Star Wars" flicks are more "Avatar" and less "Clash of the Titans."

 

smeshno.... jel toliko nema ideja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro...ok 3D....skontali su da tu lezi para...

ali to shto sve polazu na njega...to je sranje...

sad kad urade tu 3D preradu star warsa...i za 5-6 godina izadje neka nova tehnologija,

kontam da ce raditi preradu i u toj novoj tehnologiji, samo da se para uzme...a novih ideja nigde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Podržavam pravljenje ponovo prva (druga) tri dela. Koliki god "kult" bili u to vreme realno su jedno veliko sranje. Gledao sam skoro svih šest delova i Čubaka mi je jebao kevu sa urlikanjem a Joda je jednostavno apsurdno loše napravljen. Ako nisu imali specijalne efekte mogli su bar da imaju glumu ali ne, ona je katastrofalna. Kada bi svi delovi bili na nivou epizode tri ovo bi bio serijal po mom ukusu.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podržavam pravljenje ponovo prva (druga) tri dela. Koliki god "kult" bili u to vreme realno su jedno veliko sranje. Gledao sam skoro svih šest delova i Čubaka mi je jebao kevu sa urlikanjem a Joda je jednostavno apsurdno loše napravljen. Ako nisu imali specijalne efekte mogli su bar da imaju glumu ali ne, ona je katastrofalna. Kada bi svi delovi bili na nivou epizode tri ovo bi bio serijal po mom ukusu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fLrpBLDWyCI&feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...