Jump to content

Organized Chaos


Imrahil

Recommended Posts

Došao sam da pohvalim album i izrazim nevericu da je ovakav materijal snimljen i izdat kod nas. Pesme razbijaju, a album postaje bolji kako minuti odmiču. Naslovna je savršena.

 

Nadam se da će biti diskova sutra, da se opremim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

 

Otvaranje izložbe crteža Vladimira Lalića iz serije - Iznutra i dublje.

Preko 25 crteža velikih formata nastalih u 2013. godini u Parizu i Beogradu.

 

Na otvaranju 14.1.2014 će nastupiti autorov bend, Organized Chaos i u akustičnom izdanju izvesti pesme sa albuma Inner Conflict. Speciajlni gost za gitarom će bitiDavid Maxim Micic Nakon toga sledi free jam session i žurka.

 

Ulaz na ovaj multimedijalni događaj je slobodan. Pored kontakta sa originalnim delima posetioci će biti u prilici i da obezbede sebi primerak monografije koja sadrži sve radove iz nagrađene serije.

 

Vidimo se! :)

 

 

odrzace se u Galeriji Haos.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Super svirka, odlican vokal, pa samo to je dovoljno da bude bolje od PoS-a realno. Ovog poslednjeg da se razumemo.

 

Ali da, i meni je pesma nepamtljiva ... Meni je sada problem sto svi zivi experimentisu sa svim i svacim i onda sam zasicen ovakvom muzikom, umesto da se uhvate sustine pesme, par instrumenata, klavijature oldschool, da vidis kako bi svi pamtili. Ovako je sve tu, i nista nije. Tu je i PT, ali je i prekomplikovano za PT. Tu je i PoS u momentima, ali nema tu energiju kao PoS. Ja iskreno mislim da se danas u dobu zasicenosti svim i svacim, natrpanoscu i bombardovanjem sa detaljima sa svih strana, treba okrenuti osnovi i minimalizmu i dobroj strukturi i energiji. Ili verovatno mnogo jedem govna pa mi sve smeta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sta si ti uzimao dok si slusao novi PoS ali nista od toga sto si naveo nema :haha: Daniel nista specijalno pevao, Vlada je u ovoj pesmi pokidao bolje od sve zajedno pesme na novom PoS-u, Danijelove deonice. Ragnar izvlaci te neke high pitch falsete, ali to je jedino sto moze, u nizim registrima nije ni pevao. Svirka na novom PoS-u je prilicno nezanimljiva, nigde nisam rekao da nije dobra, vec da nije zanimljiva. Barem u odnosu na ono sto su peglali na albumima pre Road Salt-a, nidje veze nema. Samo kad poslusam Remedy Lane, Entropiu, One hour, i dan danas provaljujem neke deonice kako su odsvirane i brutalno aranzerski odradjene. Na novom PoS-u toga nema ni za lek. Mozemo mi do sutra da se raspravljamo, drugacije gledamo na ovaj album ocigledno, ja vise sa muzicke strane zapinjem pa mi je dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde je fraziranje malo vise devin.

 

jbg, influences su influences, svako zvuci kao neko :)

meni je bukvalno jedino sto mi se ne svidja to sto mi vuce na Devina, a on mi nesto ne lezi u zadnje vreme. Super odradjena pesmica, vise mi se svidja od prvog, vise eksperimentisanja, bice zabavno da se cuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...