Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Био сам прекјуче у некој кафани поред Саве, мислим да се "Мива" зове,ал' је сви зову "Код Радета". Литар-литар 350 динара,изгинули смо к'о сирочад,не ваља кад је много јефтина кафана...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelen je tesko smece od piva, bila je neka prica da u njega stavljaju one koncentrate najgore vrste.

Truju narod i reklamiraju se najvise, mame im ga.

 

Za mene je top samo Valjevsko jer se pravi od vode iz reke Gradac, koja ima jedan od najvecih indeksa cistoce u Srbiji.

Nisam probao to Zajecarsko al verujem da je dobro.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

брате да сам студирао у новом саду никад не бих прошо ни прву годину ово је циркус

био код другара који у стану од намештаја има два кревета, две столице, сто, компјутер и теве са дијагоналом од 100 и кусур центиметара, дао 90000 и тамо се пијанчило у два поподне

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Schneider

Nisam siguran da valjevska pivara koristi vodu iz Graca, ali tačno je da je voda u Valjevu dobra. To je svakako potreban uslov za dobro pivo, ali ne i dovoljan. Nisam skoro probao valjevsko, ali je ranije bilo loše. Nema kod nas dobrog, domaćeg piva, i to je činjenica. Čak su albanska piva bolja od naših. E jedino ne znam gde da svrstam Pećko (odlično je). Za mene je to i dalje srpsko pivo, ali ima i onih koji misle drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je top samo Valjevsko jer se pravi od vode iz reke Gradac, koja ima jedan od najvecih indeksa cistoce u Srbiji.

Nisam probao to Zajecarsko al verujem da je dobro.

 

Hahhaha , ako se zajebavas svaka cast ako ne , jebiga tupson si .

 

To mi lici na onu pricu nekih rakijasha , kad opravdavaju sebe , rakija je zdravija od viskija , rakija se pravi od ciste sljive , hahha epohalno . A to sto je i jedno i drugo cist alkohol i sto vitamina od tih vocki nema ni u tragovima nikom nista .

 

Kakva voda iz reke Gradac ,jel si jeo pupavke , ne ulazim koje je pivo bolje , ne pijem piva , ali odvaliti da je Valjevsko bolje jer koriste vodu iz reke Gradac je urnebesno .

 

брате да сам студирао у новом саду

 

Imas Twiter , ajd i tamo napisi da si bio u Novom Sadu . Ili najbolje da napises na zidu Rifata da si bio u N.Sadu , kao Zoran iz "Tito i ja " .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

е брате нисам више у Новом Саду, чисто да те обавестим

 

Nemoj zajebavati , znaci ako sledeci put budes isao kod drugarice u Novi Sad obavezno obavesti celu internet populaciju u zemlji da nikad ne bi zavrsio fax da sudiras u Novom Sadu .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...