Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ko hoce da se ubije, isece lubenicu na pola, malo izdubi, sipa votke, slamcicu unutra i udri. Samo, nemojte da kazete da sam vam ovo ja rekao.

 

Uh, gadno, gadno... Pio sam slicno nest tak s lubenicom i vise vrsta zestokih pica :da: gadno pijanstvo, da...

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi vjerovali da vraziji Tunižani imaju super pivo... U biti to je jedina super stvar u toj drzavi. Celtia se zove, ak se ne varam, nije neki procent alkohola osobit, al je pivo dobro..

Jedina cuga koja se tamo mogla kupit u dućanima..

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko hoce da se ubije, isece lubenicu na pola, malo izdubi, sipa votke, slamcicu unutra i udri. Samo, nemojte da kazete da sam vam ovo ja rekao.

pa svi znaju za ovo. cak sam jednom i pila i nista... bilo nas je desetak. izgleda da mora svako svoju lubenicu da uzme da bi delovalo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabani (i sabanke) jel pio neko i da li voli koktele Blue shark,Chocolate death :rockdevil: ,Sex on the beach,Devil's ice tea :rockdevil:(u njega idu vodka,tekila,rum,gin i absinth),Mojito(Lemon,sugar,menta,rum...),Pina colada(Only fools and horses,u nju idu rum,coco,pineapple...) :rockdevil: ,Orgazam(vodka,Baileys,kahlua,amaretto...) ,Margarithu sa tekilom,Godfather (whisky,amaretto)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 piva  :rockdevil:

 

to mi je rekao neki lik koji pravi koktele, nisam jos isprobao, posto u retkim prilikama kad ih pijem obavezno narucujem one sa sto ludjim imenima...koje posle zaboravim

 

 

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pijem samo buckalice koje sam sklepam. :D

 

Ne volim te fensi koktele, to je za ribe. Mogu da popijem 2l tih gluposti a da se nenapijem..

hm 2l sex one the beach-a tesko da nece da te odradi :)

mada ako pijes u losem kaficu sasvim moguce. jednom sam popila 5-6 tih sranja i nisam bila ni pripita, stekaju vodku :no:

 

Al zato Keglevich Frutti di Bosco aka Forest Fruits :rockdevil:

Samo kad je ladna nema ukus a kad je topla ima najdivniji vocni ukus sukobljen sa mlakom vodkom pa je opet lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...