Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Teekanne je meni bezveze.

 

Shamandalie, gdje ima da se uzme taj azerbejdžanski ili si to kupila/dobila?

 

U Bakuu, glavnom gradu Azerbejdzana.

 

:)

mislio sam na twinings ili tako neshto...

 

Da, to prodaju na pijacama.

 

Caj u konzervama ?!? WTF ????? Zar nije samo ice tea bio u konzervama ??? Cudno.... :huh:

 

Kazu da je valjda to najbolji caj, u Rusiji se uglavnom kvalitetniji cajevi prodaju u limenkama.

 

e jeb...pijace su valjda jedina mesta na kojim nisam gledao. :) ..po nekim vecim marketima i po nekim "rinfuz" prodavnicama nema...

 

Ma kakve prodavnice, na tezgama na pijacama sve se nadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jeb...pijace su valjda jedina mesta na kojim nisam gledao. :) ..po nekim vecim marketima i po nekim "rinfuz" prodavnicama nema...

 

Imaš u Tvrđavi, kao što rekoh prije par stranica. Hilandarska 1, 11 vrsta. Preporučujem: kamilica, med, vanila (to je jedan, da ne bude zabune), Earl Grey naravno, crna ribzila (to je crni čaj na bazi arome), jabuka, cimet i grožđice, zeleni s nanom. To su mi trenutni favoriti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Posto sam poprilicni protivnik kafe

 

Die, die, die. <_<

 

Uh, i ja volim crni i zeleni... Mada, u posljednje vrijeme skoro sve vrste (izuzev onih vocjnih pizdarija, je li, mada ja to i ne rachunam u chajeve).

Samo dok su jaki i bez shecjera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj.. Juče bilo nas nekoliko studentkinja sa profesorom kod Ruskog cara.......155din čaj, ali to mesto ima neku atmosVeru koja baš nekako prija...... biJo je to lep čaj, :da: ..

 

Za te pare uzmem kutiju caja pa puta 5 u Maksiju i pijem pola godine u slasti i veselju  :) Razbacujes se na ovu skupocu, ccc ;)

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kafe na prazan stomak se obavezno upalim...a od chaja mi se spava?

Koliko kofeina sadrzi jedna sholja kafe, a koliko jedna sholja chaja?

u ovom nasem caju sto mi pijemo skoro da i nema kofieina, a u pravim azijskim cajevima ima 1,5 - 5% kofeina

u neprzenoj kafi ima 0,7 - 1,8% kofeina

Edited by Satyr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...