Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Sve sto sam kupila i mogla da kupim u Azerbejdzanu, a da kazem da je tipicno tamosnje, jesu cajevi. Pet pakovanja, jedno zelenog (Lipton) i 4 crnog njihovog. Isprobala sam Pasha Golden Tea tako sto sam ga pripremila u aparatu za filter kafu. Sad se hladi, pa kad ga probam javljam utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam pio kod drugarice neki caj Milford....znaki, strasno kako je dobar i ukusan!! No, zapalim ja par dana posle toga u radnju da ga potrazim....nadjem i zgrozim se cenom....nekih 250-300 din !! 0_o

 

 

Ko ima siri dzep...neka obavezno proba !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ртањски је мени фаворит. Има до јаја укус а и чуо сам да је нека врста афродизијака. :)

 

na mene on deluje halucinogeno...

 

mnogo je dobar...

 

 

Ja sam pio kod drugarice neki caj Milford....znaki, strasno kako je dobar i ukusan!! No, zapalim ja par dana posle toga u radnju da ga potrazim....nadjem i zgrozim se cenom....nekih 250-300 din !! 0_o

 

 

Ko ima siri dzep...neka obavezno proba !!

 

ja iako sam puka sirotinja,pio sam ga svaki dan u galeriji Singidunum,dok sam dezurao na nekoj izlozbi...hahah suckers!!!

 

navukao se i pio sam ga po 4-5 puta po jednom danu provedenom na izlozbi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da uđe u naš magacin, pa ćemo lako :da:

 

Inače, pored moje zgrade ima neki gift shop, zove se Max Ex. Tamo sam našla Twinings i to ne samo standardne vrste, već i one egzotične (i skuplje:)).

 

Stanoja Glavaša, od Poštanske štedionice samo ideš pravo i naići ćeš na veliku, žutu reklamu. Ovo crveno A.

 

maxexqo6.jpg

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milford cajevi su sranje!!

 

:da: Kao i Teekanne. U stvari, ovi su josh gori. Koja uvreda za chaj.

 

Samo da uđe u naš magacin, pa ćemo lako :da:

 

Inače, pored moje zgrade ima neki gift shop, zove se Max Ex. Tamo sam našla Twinings i to ne samo standardne vrste, već i one egzotične (i skuplje:)).

 

Stanoja Glavaša, od Poštanske štedionice samo ideš pravo i naići ćeš na veliku, žutu reklamu. Ovo crveno A.

 

Hvala velika za ovo! Ako stignem, eto mene vec popodne u T-huntu :) A i ovo za uvoz Twiningsa je extra vest. Irish Breakfast Tea, here I come!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...