Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

:) meni je to sjajna kombinacija, pogotovo poshto ne volim da sladim chajeve, a prejako mi je da pijem samo crni chaj. Sada sam vec i navikla, ne mogu da zamislim crni chaj bez mleka.

 

Pussy cat, pussy cat, where have you been? I've been to London to visit the Queen. Pussy cat, pussy cat, what have you done? I've caught a mouse wright under her throne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash volim chaj. :da:

Ranije sam pio najvishe kamilicu,al' sam skoro otkrio jedan dobar od vishnje.

Koji od visnje?

 

@ Marzim

znas kog je ukusa stiropor sa deterdzentom??? extreme-boy :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuća čaja u Mileševskoj i Apropo u ulici Nikole Spasića. Posebno ovaj drugi.

 

Zeleni čajevi sa egzotičnim voćem, kao 'Pustinjski čaj' i 'Ali-Baba' (uh, Ali-Baba) iz 'Kuće čaja' - preporučujem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nana objasnjava, pored nje, dobra je kamilica , ne tolko po ukusu kolko je zdrava..

 

A engleski caj cu morati da popijem danas zbog gosn Paul Scolesa i onog njegovog cepanja mreze Barse...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caj od maka,caj od maka...(Satan Panonski) :pivopije:

 

 

 

probao ....ne funkcionise...mikako ...al seme maka kad se iscedi lici na kavijar ....po izgledu samo naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle muzike, chaj mi je omiljena droga. Pijem pre svega crni chaj, Earl Grey mi je u poslednje 2-3 godine postao omiljeno pice, ne samo toplo pice, nego uopshte medju picima. Sad bash cepam Liptonov, hehe. Takodjer dosta volem zeleni, sa medom je fantazija. Tu ima Twinings lepih kombinacija, Java Green Tea je moja preporuka fanovi zelenog :da:

 

Chajeve pijem bez shecera, eventualno u crni dodajem prs' mleka (il manje), prelepa kombinacija. Med+zeleni spomenuh...

 

Takodjer, chisti crni chaj+Jack Danielsa malo = pefekcija.

 

Shto se tiche ovih "domacih" chajeva, pa gotivim kamilicu, nanu..lipu sam cepao k'o lud k'o mali. Ali su mi nanu ogadili ljudi, jer svaki put kad dodje neko kod mene (chas' izuzecima), kad ga ponudim chajem ovaj/ova odma' trazi nanu..eh human ignorance, naravno uvek probam da "uvalim" crni chaj, poshto dooosta ljudi ga nikad nije probalo, a volim da namecem svoje favorite, heh. Vocne chajeve izbegavam, bljutavi su mi. Jedino kombinacije zeleni+limun, zeleni+narandza su mi kul, zeleni+jabuka npr mi uzas zivi...izbegavam vocne, zakljuchak.

 

Dnevno cepam po 3 otprilike, zimi, posebno ako me neka kijavica na'vata po 5-6 obavezno.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...